>

KÜLTÜR-SANAT

“All Originals Party” ile Orijinalliğin Adresi Yine İstanbul Sokakları!

Sokak partisi coşkusunu İstanbul’a taşıyan Adidas Originals, bu yıl da özel bir partiye imza atacak.
 
   
 
 
     

Indie dans müziğinin Norveç’li temsilcisi Datarock ve pop müziğin en güzel kadınlarından Sophie Ellis-Bextor’ın sahne alacağı “all Originals Party” 17 Eylül Cumartesi günü Maçka Küçükçiftlik Park’ta gerçekleştirilecek.

Sokak modasına yön veren ikonik marka adidas Originals, ilk kez 2009’da “House Party” teması ile başlattığı ve 2010’da “Street Party” konsepti ile sürdürdüğü orijinallik kutlamalarına bu yıl da devam ediyor. Geçtiğimiz yıl Karaköy Limanı Antrepoları’nda yerli ve yabancı grup ve DJ’ler eşliğinde, yaklaşık 8 bin kişinin katılımı ile gerçekleşen büyük adidas Originals partisi bu yıl yeni sürprizlerle geliyor.

Orijinalliği Istanbul’da yaşayanların partisi


All Originals Party, “orijinalliğin adresi İstanbul sokakları” konsepti ile 17 Eylül 2011 Cumartesi günü, Maçka Küçükçiftlik Park’ta gerçekleştirilecek. all Originals Party, İstanbul sokaklarından çıkan, sokağa ait tüm unsurları bir araya getirecek. Sophie Ellis-Bextor ve Norveç’li indie dans grubu Datarock ile beraber Sattas, Melis Danişmend, Alper Bahçekapılı ve Radyo Eksen DJ’leri müzikleri ile katılımcıları coşturacak.

“Adidas Originals ile Parti Stilini Yarat” Yarışması Facebook’ta

All Originals Party öncesinde, adidas Originals tutkunlarına özel sürprizler de sunuluyor. adidas Originals mağazalarında parti stillerini yaratıp fotoğraflayarak verilecek mail adresine gönderebiliyor. adidas Originals’ın Facebook fan sayfası üzerinden duyuruları yapılan bu yarışmaya katılan en iyi 3 parti stilinin sahibi, all Originals Party davetiyesi ile beraber adidas Originals’tan hediye çeki de kazanacak. Ayrıca kazananlar XOXO The Mag Dergisi’nin Ekim sayısında yer alacak adidas Originals moda çekiminde modellik yapma şansı elde edecek. Yarışmaya son katılım tarihi 12 Eylül.

17 Eylül Cumartesi İstanbul adidas Originals ile coşacak

All Originals Party atmosferinde, geçmişten bugüne adidas Originals tarihinin anlatılacağı çok özel bir sergi alanı, aktivite alanı, sahne ve yiyecek-içecek alanları gibi özel bölümler bulunacak. Profesyonel kaykaycılar ve dansçılar gösteriler yapacak. Trombolin ve grafiti alanlarında parti katılımcıları özgürce eğlenirken, Styling alanında diledikleri adidas Originals kıyafetlerini deneyip, stil önerileri alacaklar. Saat 16.00 itibariyle kapı açılışının gerçekleşeceği partide, Radio adidas Originals standından da gün boyu yeni nesil elektronik müzik, house, disco, indie-rock, downtempo ve lounge müzikleri yükselecek.

All Originals Party biletleri 40 TL’lik satış fiyatıyla Biletix’te.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>