>

KÜLTÜR-SANAT

‘Amacı Olmayan Grup’

‘Çakallarlar Dans’ serisinin yazarı olarak tanınan Ali Tanrıverdi, ‘Amacı Olmayan Grup’ adlı gençlik komedisiyle ilk kez yönetmen koltuğuna oturmaya hazırlanıyor.
 
   
 
 
     

Çekimleri eylül başına başlayacak filmin yapımcılığını Sugarworkz adına Murat Şeker üstlenecek. Tanrıverdi ve Şeker, ‘Çakallarla Dans’ filmlerinde olduğu gibi ‘Amacı Olmayan Grup’un senaryosunu da birlikte kaleme aldı.

ÜNLÜ OYUNCULAR SÜRPRİZ ROLLERDE

Sarp Bozkurt, Ali Barkın, Çağla Irmak, Gamze Karaduman, Hakan Bilgin, Hülya Gülşen gibi isimlerin oyuncu kadrosunda yer aldığı film, orta sınıfa mensup Çetin ailesinin tek ve hayatta hiçbir amacı olmayan oğlu Onur’un değişim sürecini, babası ve toplumla olan ilişkisi üzerinden anlatan yeni nesil bir komedi. Şubat ayında gösterime girmesi planlanan ‘Amacı Olmayan Grup’ta, ‘Çakallarla Dans’ serisi oyuncuları da sürpriz rollerde karşımıza çıkacak.

Youtube’da 1 milyonu aşkın takipçisi bulunan ekipten ilhamla hayata geçirilen ‘Amacı Olmayan Grup’, internetin değiştirdiği sosyal ilişkilere eğlenceli bir bakış atan ve nesiller arasındaki çatışmaya farklı bir gözle bakan yeni nesil bir komedi
olarak sezonun adından en çok söz ettirecek projelerinden biri olacak.

Gösterim Tarihi: Şubat 2019
Yapım: Sugarworkz / Murat Şeker
Tür: Gençlik Komedi
Senaryo: Murat Şeker & Ali Tanrıverdi
Yönetmen: Ali Tanrıverdi
Oyuncular: Sarp Bozkurt, Ali Barkın, Çağla Irmak, Gamze Karaduman, Hakan Bilgin, Hülya Gülşen


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>