>

KÜLTÜR-SANAT

Athena ve yeni albümü “Athena”

1987 yılında başladıkları müzik yolculuğunda 18.yılını dolduran grup yeni albümleri ATHENA ile kariyerlerine devam ediyor.
 
   
 
 
     
Son 1.5 yılın deneyimlerini ve çalışmalarını aktardıkları bu albüm, diğer albümlerine oranla biraz daha sert bir tavıra sahip. Athena’nın 5.stüdyo albümünde; söz ve müzikleri gruba ait toplam 10 parça bulunuyor. Prodüktörlüğünü ÇAĞLAR TÜRKMEN’in süpervizörlüğünü TARKAN GÖZÜBÜYÜK’ün yaptığı“ATHENA”da Kurban grubundan tanıdığımız BURAK GÜRPINAR davulları çaldı. Athena’nın yeni albümü Mayıs ayının son haftası tüm müzik marketlerde yerini alacak.


2004 yılını Avrupa’nın çeşitli ülkelerinde rock festivallerine ve konserlerine katılarak geçiren ATHENA, yeni albümünden sonra da konserlerine devam edecek.

Athena albümünün piyasaya çıkışından kısa bir süre sonra ; ilk defa numaralı ve sınırlı sayıda basılacak 5000 adet Limited Edition’ı piyasaya çıkacak.2004 yılında US albümünde yer alan YALAN şarkısının stüdyoda canlı çalınıp, kameralarla kaydedilmiş bir klibide yer alacak.

ATHENA FESTİVAL’DE

2 Haziran’da İzmir’de başlayacak uzun soluklu bir gençlik festivaline katılacak olan Athena, toplam 17 şehirde, yaklaşık 450.000 seyirci ile buluşacak. MFÖ ve Aylin Aslım’ın da yer alacağı festivalde, Athena yeni albümünden çalacakları şarkılarla hayranlarının karşısına çıkacak.


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın

DİĞER HABERLER

cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>