>

KÜLTÜR-SANAT

Avea'dan Gora özel gösterimi...

Cem Yılmaz'ın GORA filmine sponsor olan Avea, film gösterime girmeden önce özel bir gösterim yapacak. 8 Kasım'daki özel gösterimin konukları ise işadamları ve siyasetçiler olacak.
 
   
 
 
     
GSM pazarına büyük hedeflerle giren Avea, kısa bir süre önce Cem Yılmaz'ın Gora filmine sponsor oldu. Avea'nın Uzan Grubu şirketlerine el konduktan sonra akıbeti belirsiz hale gelen GORA, Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) tarafından 2 milyon dolara Yılmaz Erdoğan ve Necati Akpınar'ın şirketi Beşiktaş Kültür Merkezi'ne (BKM) satılmıştı. Kulislerde Avea'nın GORA filmine sponsor olmak için birkaç yüz bin dolar ödediği söyleniyor.

12 Kasım'da gösterime girecek olan GORA'ya büyük yatırım yapan Avea, Türkiye genelindeki gösterimden önce özel gösterimler yapacak. Bu özel gösterimlerden ilki aralarında siyaset, iş ve sanat dünyasından ünlü isimlerin olduğu gruba yapılacak. Dolmabahçe'deki G-Mall alışveriş ve eğlence merkezinde 8 Kasım'da yapılacak bu özel gösterimin ardından basına ve Avea bayilerine de özel gösterimler düzenlenecek. Duyduğumuza göre GORA'yı BKM'ye satan ve fırsat buldukça Cem Yılmaz'ın gösterilerine giden TMSF Başkanı Ahmet Ertürk de "davetiye gönderilirse" 8 Kasım'daki özel gösterimde bulunacakmış...

Kaynak: Referans gazetesiFavorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>