>

MODA - STİL

Guess Charmed Life

Guess saatlerinin son ürünü ‘Charmed Life’, feminen ve cazibeli hatlarıyla bu Anneler Günü’nde tüm annelerin bileklerini süslüyor....
 
   
 
 
     
En güzel anneler günü hediyesi:

”Parıltılı aksesuarlarıyla eğlenceli ve kişisel bir vurgu yapan Guess saatlerinin son ürünü ‘Charmed Life’, feminen ve cazibeli hatlarıyla bu Anneler Günü’nde tüm annelerin bileklerini süslüyor.”

Swarovski kristalinden bir kalp ve yıldızın süslediği Charmed Life’ın kordonu, üzerinde Guess’in logosu olan yazı ile bilekleri sarıyor.


Net ve çekici hatlara sahip olan saatin gümüş kadranı ve dikdörtgen kasası ise saatin kasasını çevreleyen kristaller ile ürüne kişisellik kazandırıyor.
Pembe, beyaz ve siyah deri kondonlarıyla da satışa sunulan Charmed Life saatleri genç ve maceracı bir ruhu temsil ediyor.

Guess saatlerinin Uluslararası Satış Müdürü Ann Marie Santo, “Charmed Life, modayı ve geleneği birbirine harmanlıyor” diyor ve ekliyor “Kişisel bir ifade yaratan Charm, kalıcı olmak için yaratıldı.”

1983 yılında dünyaya tanıtılan Guess saatleri, tüm dünyada modayı takip eden gençlere yönelik olarak hazırlanmış. Guess’in bayanlar için hazırladığı koleksiyonu trendy ve zarifken, beylere yönelik ürünlerinde teknoloji, dizayn ve materyaller ön planda tutulmuş. Guess saatlerinin satışı dünya üzerinde 70’den fazla ülkede ve Avrupa, Asya, Avustralya, Kuzey - Güney Amerika, Orta, Kuzey - Güney Afrika’da yapılmaktadır.

Satış Fiyatı : 127 $
Guess Saatleri Türkiye Distribütörü: İmaj Saat Ltd. Şti.
Tel: 0212 514 05 05


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>