>

KÜLTÜR-SANAT

Cahit Berkay’la Hayat!

Konserleri ROXY sahnesinde devam ediyor…
 
   
 
 
     

Cahit Berkay, 50. sanat yılını Hayat Bu Kapağın Altında desteğiyle, ROXY sahnesinde kutlamaya devam ediyor. 31 Mart Perşembe günü gerçekleşecek CAHİT BERKAY’LA HAYAT! serisinin ikinci konserinde sanatçıya dostları Demir Demirkan, Gonca Vuslateri ve Nihan Büyükağaç eşlik ediyor.

Cahit Berkay’ın 50. Sanat Yılı kutlaması kapsamında Hayat Bu Kapağın Altında desteğiyle gerçekleştirilen “Cahit Berkay ile Hayat” konserlerinin ikincisi, 31 Mart Perşembe akşamı ROXY sahnesinde müzikseverlerle buluşuyor. Cahit Berkay, Film Müzikleri Orkestrası ve Emrah Karaca, Hayat Bu Kapağın Altında desteğiyle gerçekleşen “Cahit Berkay’la Hayat” konser serisinin ikincisinde Türk rock müziğinin ünlü ismi Demir Demirkan ve başarılı oyuncular Gonca Vuslateri ile Nihan Büyükağaç’ı Roxy sahnesinde ağırlıyor.

Cahit Berkay’la Hayat, usta ismin 50. Sanat yılı kutlamaları kapsamında sinema ve dizi müziklerinin yanı sıra söz ve besteleri ile kalplerde ayrı bir yeri olan Cahit Berkay’ı sevenleriyle buluşturmaya devam ediyor.

En sevilen Cahit Berkay şarkılarının seslendirildiği “Cahit Berkay’la Hayat!” konserlerinin ilkinde usta isme, sanatçı dostları Zuhal Olcay, Kürşat Başar ve Serhat Kılıç eşlik etmişti.

@Roxy / 31 Mart 2016 / Perşembe / 21:00


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın

DİĞER HABERLER

cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>