>

AŞK - CİNSELLİK

İpler Kopmadan Önce Son Bir Deneme

Onu geri kazanmak, daha da önemlisi kendinizle yüzleşmek için öneriler…
 
   
 
 
     

Eğer aşağıdakileri yapıyorsanız hayatınıza devam etmek yerine, ona takılıp kalmışsınız demektir.

• Ona e-posta veya SMS atmak için ölüp bitiyor ve sürekli mesajlarınızı kontrol ediyorsanız.

• Sürekli onun hakkında konuşuyorsanız.

• Durmadan nerede ve kiminle olduğunu düşünüyorsanız.

• Yaşadığı veya çalıştığı yerin önünden geçiyorsanız.

• Ona rastlamak için gideceğini bildiğiniz yerleri dolaşıyorsanız.

• Sürekli ağlıyor, kendiniz kızgın ve bezgin hissediyor ya da depresyonda olduğunuzu düşünüyorsanız.

ERKEK ARKADAŞINIZDAN HÂLÂ NELER BEKLEDİĞİNİZİ KENDİNİZE SORUN

Sizi aldattıysa, özür dilemesini mi bekliyorsunuz? Ya da bir açıklama yapmasını mı? Belki de sürekli, sizi bir zamanlar ne kadar çok sevdiğini hatırlayıp duruyorsunuz. Eski güzel günler hatırına yapılan güzel bir seks işleri yoluna koyabilir sanıyorsunuz. İçinizdeki bütün bu acabalara bu aşamada yanıt vermesi hatta sizi sevdiğini söylemesi bile sorunları çözmeyecek.

Uzmanlar, erkeklerin ayrılık kararını, bütün olasılıkları düşündükten sonra verdiklerini söylüyor. Bu fikrine karşı çıktığınızda ya da onu sorgulamaya çalıştığınızda, aranıza mesafe koymak isteyecek, savunmaya geçecek ve kaçacak delik arayacaktır.

ACINIZI KONTROL ALTINA ALIN


Darmadağın olmak yerine, kendinize bir günlük alın ve her gün 20 dakika hissettiklerinizi yazın. Onunla geçirdiğiniz iyi ve kötü anları düşünün.

Ayrılık sonrasında sağlıklı olan ilişkiniz için bir süre yas tutmanızdır. Eğer isterseniz, yas süreci sona erdiğinde günlüğü yakıp küllerini saksıya yeni diktiğiniz bir çiçeğin toprağına karıştırabilirsiniz. Tecrübelerinizle büyüyen bu çiçeğe baktıkça iyi hissedeceksiniz.

Başka bir önerimiz ise sık sık ılık duş almanız ve bu sırada "Bütün acı ve kızgınlık duygularım bu suyla akıp gidiyor" demeniz. Suyun sizi temizlediğini hissedin. Bu işin artık bittiğini ve yolunuza güçlü bir kadın olarak tek başınıza devam edebileceğinizi düşünün.

EN ÖNEMLİSİ KENDİNİZİ SEVMEYE BAŞLAYIN!

Sağlıklı beslenin, düzenli uyuyun, spor yapın ve kendinizi şımartın. Bu, güven tazelemenizi ve kısa sürede yepyeni insanlar tanımanızı sağlar.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>