>

KÜLTÜR-SANAT

Cem Adrian Bu Defa İstanbul Live Farkıyla!

Sonbaharda yeni albümü “Siyah Bir Veda Öpücüğü”nü yayınlamaya hazırlanan Cem Adrian Istanbul Live’da hayranlarıyla buluşacak!
 
   
 
 
     

Sesi ve müziğiyle, çok geniş bir hayran kitlesine sahip olan Cem Adrian; “Emir” adlı albümüyle başlayıp “Kayıp Çocuk Masalları”yla devam eden hikâyesinin son albümü olan “Siyah Bir Veda Öpücüğü”nü sevenlerinin beğenisine sunmadan önce, albümün ilk parçasını dinleyicilerle paylaştı. “Sen Yağmurları Sevdiğinde” isimli şarkıya Cem Adrian, Hümeyra Uçan ve Erkan Tatoğlu tarafından çekilip hazırlanan klip Mart ayı başında izleyicilerle paylaşılırken, aynı zamanda şarkı da dijital platformlardan satışa sunuldu.

Türkiye’nin dört bir yanında ve yurt dışında sayısız konser veren Cem Adrian; yoğun ilgi gören konserlerinde “Ben Bu Şarkıyı Sana Yazdım”, “Aşk Bu Gece Şehri Terk Etti”, “Essentials / Seçkiler”, “Emir” ve beşinci albümü “Kayıp Çocuk Masalları”ndan şarkıları seslendiriyor.

Major Müzik Organizasyon – Eyüp İblağ’ın program yönetimini devraldığı Istanbul Live; yeni sezonda sadece iyi müzik yapan isimlere yer verme politikasıyla yola çıktı. Istanbul Live’da ayrıca, izleyicilerin konser öncesi ve sonrasında yine iyi müzik eşliğinde vakit geçirebilecekleri bir “Lounge Bar” açıldı. Ziyaretçiler, 3. katta bulunan canlı müzik salonuna; giriş katındaki bu “Lounge Bar”da Lounge Bar özel asansör ve merdivenleri kullanarak giriş yapıyor. Istanbul Live, böylece izleyicisine giriş katında özel bir servis sunuyor.

İstiklal Caddesi Ağa Camii’nin sokağında bulunan Istanbul Live’da, 28 Nisan Cumartesi gerçekleşecek konserlerin kapı açılış saati 21:00. Konser biletleri Biletix’ten ve Istanbul Live’dan temin edilebilir.

Bilgi için:

www.istanbulliveperformance.com
www.biletix.com

Bilet Fiyatı: 25,00 TL

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>