>

KÜLTÜR-SANAT

Cemal Hünal ve Onur Şenay’dan Yepyeni Bir Oyun; “Patron”

Cemal Hünal ve Onur Şenay’ın birlikte rol aldığı, Tiyatro Şenay’ın yepyeni oyunu “Patron” izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor!
 
   
 
 
     

Kara komedi bir mafya hikayesi olan “Patron”un prömiyeri 28 Şubat Salı akşamı Gayrettepe KATS Sahne’de gerçekleşecek.

İki ünlü oyuncu Cemal Hünal ve Onur Şenay’ı tiyatro sahnesinde buluşturan “Patron” oyunu, daha önce denenmemiş bir sistemle seyircilerini şaşırtacak. Patron karakteri sahnede Tamer Karadağlı’nın sesiyle yer alacak, fakat zaman zaman oyuna misafir olacak sürpriz isimler de Patron karakterini canlandıracak.
 Bir yol macerası olan kara komedi “Patron” oyununda; çocukluk arkadaşı iki kafadar Sadık (Cemal Hünal) ve Okan (Onur Şenay), Patron adını verdikleri bir mafya lideri için çalışmaktadırlar. Patron’un ölüm talimatı verdiği birini öldürürler, fakat yanlış kişiyi öldürdüklerini fark ederler. Patron’un gazabından çok korkan iki kafadar, Patron’a gidip durumu kendi ağızlarından anlatmak isterler.

Jason Milligan’ın yazdığı, Türkçe çevirisini Cemal Hünal’ın yaptığı “Patron”un yönetmenliğini de Hünal üstleniyor. Müzik ve ses efektlerini Gülhan Eralp’ın büyük bir titizlikle hazırladığı, ışık tasarımını Cengiz Orhonlu’nun, dekor tasarımını Onur Şenay’ın yaptığı oyunun afiş fotoğraflarını Fethi Karaduman çekerken, afişi ise Berkcan Okar tasarladı.

Tiyatro Şenay’ın tek perdelik yeni oyunu “Patron”; 28 Şubat 2017, Salı akşamı gerçekleşecek prömiyerinin hemen ardından 1 Mart 2017, Çarşamba akşamı yine Gayrettepe KATS Sahne’de izlenebilir. Başlama saati 20:30 olan oyunun biletleri, Biletix’ten ve gişeden temin edilebilir.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>