>

KÜLTÜR-SANAT

Dany Brillant Harbiye Açıkhava Sahnesinde Hayranlarını Büyüledi!

Fransa’nın en ünlü şarkıcısından muhteşem performans...
 
   
 
 
     

Her Türkiye konserinde hayranlarına yenilerini ekleyen, dinleyicisini hem sesiyle hem de yakışıklılığıyla büyüleyen Dany Brillant, 11 Haziran Pazartesi gecesi Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda yaklaşık 5.000 kişiye muhteşem bir konser verdi.

Türkiye’de dördüncü kez hayranlarıyla buluşan ünlü Fransız, “Besame Mucho”, “Tu Vuo Fa L'Americano”, “Quand Je Vois Tes Yeux” ve “Cest Ca Qui Est Bon” gibi birbirinden eğlenceli ve kıvrak şarkılarını kışkırtıcı şovuyla sahneledi.

80’li yıllarda kabare ile sahneye adım atan Tunus asıllı Fransız sanatçı, eserlerini bugüne kadar mambo ve cha cha’dan, İtalyan şarkılarına kadar birçok ezgiyle harmanladı. Dany Brillant başyapıtı denebilecek “C’est Toi” albümü ile birlikte toplam dokuz albüm yayınladı. Ayrıca yakışıklı star, bir Fransız ulusal kanalında yer alan “Les stars chantent leurs idoles”de de Julio Iglesias, II Divo ve Patiricia Kaas gibi isimlerle birlikte yer aldı.

Hayranlarına sahneden ‘’ bir gün Türkçe şarkı söylemek istiyorum‘’ diyerek teşekkür eden Dany Brillant, perküsyon show u ve sahneye davet ettiği kadın hayranları ile yaptığı dans gösterisiyle bir kez daha Türk izleyicilerin hayranlığını kazandı.

Yaklaşık 5.000 izleyicinin katılımıyla gerçekleşen konserde Can Bonomo da Eurovision şarkısı “Love Me Back”i seslendirdi.

Türkiye’de daha önce İstanbul, Ankara ve İzmir’de izleyicileriyle buluşan güçlü yorumcu, İstanbul’daki bu son konseriyle hayranlarına romantizm dolu şarkıları ve eşsiz sesiyle unutulmaz bir gece yaşattı…
 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>