>

KÜLTÜR-SANAT

“DasDas”ta Yeni Yıl Panayırı Başlıyor...

İstanbul Ataşehir’de sanatseverler ile buluşan “DasDas”, yeni yılı birbirinden renkli etkinliklerin gerçekleşeceği Yeni Yıl Panayırı ile karşılayacak.
 
   
 
 
     

Hem çocuklara hem de yetişkinlere yönelik aktivitelerin yer alacağı panayırla DasDas herkesi üretmeye, paylaşmaya ve eğlenmeye davet ediyor.

Açıldığı günden bu yana birçok tiyatro oyunu, konser ve atölye çalışmalarıyla sanatseverlerin buluşma noktası haline gelen “DasDas”ta bu kez 23-24 Aralık tarihlerinde “DasDas” Yeni Yıl Panayırı kapsamında sanat, tasarım, beslenme ve sağlıklı yaşam gibi birçok farklı alanda çocuklara ve yetişkinlere yönelik ücretsiz atölyeler, söyleşiler ve yılbaşı pazarı yer alacak.

Atölyepikolo yürütücülüğündeki yılbaşı temalı atölyeler ile çocuklar, kendi yaratıcılıklarının ve hayal güçlerinin sınırlarını genişletip eğlenceli bir keşfe çıkacaklar. Etkinliğin ilk gününde Annorimo ile İp Bileklik Atölyesi, Floréal Flowers & Interiors ile Yeni Yıl Saç Aksesuarı, A! Ne Hoş ile Yılbaşı Ağacı ve Duygu Aygun & Yiğit Can Tosun ile Yoga Saati atölyeleri ile üretim kültürü ve paylaşım desteklenecek. Panayırın ikinci gününde ise ünlü isimlerin katılımıyla gerçekleşecek Estee Lauder Companies ile Makyaj Trendleri, Yeni Görünümler ve Güzellik söyleşisi, Estee Lauder Companies ile Uygulamalı Makyaj ve Diyetisyen Elvan Odabaşı ile Şekersiz Tarifler etkinliklerine ev sahipliği yapacak.

Atölye çalışmaları ve söyleşilerin yanı sıra iki gün boyunca kurulu olacak olan Yılbaşı Pazarı’nda seramikten çantaya, takıdan el yapımı sabuna, defterden vintage ürünlere, 30’dan fazla farklı tasarımcının ve markanın ürünleri satışa sunulacak.

DasDas Yeni Yıl Panayırı Etkinlik Programı:

23 ARALIK CUMARTESİ


12.00-13.00 Atölye Pikolo ile Çocuk Atölyesi: Kapı Süsü Yapımı

Kış başladı. Ağaçlar, çiçeklerini geride bıraktı; yapraklar ve doğa rengini değiştirdi. Peki, kendi yeni yıl çelenginizi hazırlayarak kışı karşılamaya ne dersiniz? Bu çalışmada, çocuklar, yaratıcılıklarının ve hayal güçlerinin peşine düşecek, kendi kapı süsü tasarımlarını yapacaklar.

*Atölye, 4 yaş ve üzeri çocukların katılımına yöneliktir. Rezervasyon için hoppalatasarimpazari@gmail.com adresine lütfen mail atınız.

12.00-13.30 Annorimo ile İp Bileklik Atölyesi


Katılımcılar önce renklerini seçecek, ardından kendi zevklerine ve bedenlerine uygun ip bileklerini yapacaklar.

*Katılım 7 kişiyle sınırlıdır. Rezervasyon için hoppalatasarimpazari@gmail.com adresine lütfen mail atınız.

13.00-14.00 Atölye Pikolo ile Çocuk Atölyesi: Yeni Yıl Kuş Kurabiyeleri

Havalar soğudu ve şehrin kuşları yemek bulmakta iyiden iyiye zorlanmaya başladı. Bu çalışmada, çocuklar parklara ya da evlerinin balkonlarına yerleştirmek üzere yeni yıl kuş kurabiyelerini hazırlayacaklar.

*Atölye, 4 yaş ve üzeri çocukların katılımına yöneliktir. Rezervasyon için hoppalatasarimpazari@gmail.com adresine lütfen mail atınız.

14.00-15.00 A! Ne Hoş ile Yılbaşı Ağacı Atölyesi


Etraftakilerin gördüklerinde A! Ne Hoş diyeceği, masanıza koyabileceğiniz veya sevdiklerinize hediye verebileceğiniz bir yılbaşı ağacı yapmaya ne dersiniz? Haydi gelin, 2018'e beraber katlayıp, yapıştırarak girelim!

*Katılım 10 kişiyle sınırlıdır. Rezervasyon için hoppalatasarimpazari@gmail.com adresine lütfen mail atınız.

16.00-17.00 Duygu Aygun ve Yiğit Can Tosun ile Yoga Saati

* Katılımcıların kendi yoga matlarını yanlarında getirmeleri beklenmektedir.

15.00-16.30 Floréal Flowers & Interiors ile Yeni Yıl Saç Aksesuarı Atölyesi

Doğanın renklerini ve bizlere sunduğu birbirinden farklı dokuların kuru çiçeklerle keşfedileceği bu atölye çalışmasında, katılımcılar kıştan ilham alarak uzun sure kullanabilecekleri bir saç aksesuarı tasarlayacaklar.

*Katılım 7 kişiyle sınırlıdır. Rezervasyon için hoppalatasarimpazari@gmail.com adresine lütfen mail atınız.

24 ARALIK PAZAR

14.00-15.00 Estee Lauder Companies ile Makyaj Trendleri, Yeni Görünümler ve Güzellik

Moderatör: Işıl Mumcu Tural (Estee Lauder Company Kurumsal İletişim Müdürü), Konuşmacılar: Berk Ersan (Clinique Make up Artist), Hande Can Gardropgurusu (Influencer), Müge Boz (Oyuncu), Yeşim Varol (İlişki ve İletişim Danışmanı)

*Söyleşi herkesin katılımına açıktır.

15.00-17.00 Estee Lauder Companies ile Uygulamalı Makyaj

*Program herkesin katılımına açıktır.

16.00-17.00 Diyetisyen Elvan Odabaşı ile Şekersiz Tarifler


Tatlı tatlı diyet yapılabilir mi? Diyet yaparken şekeri hayatımızdan tamamen çıkarmalı mıyız? Şeker yerine alternatif tatlandırıcı olarak neleri kullanabiliriz? Diyetisyen Elvan Odabaşı, merak edilen cevapları ve pişirilmeden hazırlanabilecek üç farklı fit tatlı tarifini katılımcılarla paylaşacak.

*Program herkesin katılımına açıktır.

** Söyleşilere katılım ücretsizdir. Detaylı bilgi için DasDaS sayfasını ziyaret ediniz.

http://dasdas.com.tr/

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın

DİĞER HABERLER

cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>