>

DİĞER HABERLER

Laila Ankara’da

14 Şubat’ta Ankara yeni bir eğlence mekanına kavuşacak. Laila dekorasyonu, restoranları, müzik seçimi ile ilgili merak ettikleriniz için tıklayın!
 
   
 
 
     
İstanbul’un popüler eğlence mekanı Laila, 14 Şubat’ta Ankaraya’da açılıyor. 50 Kişilik bir ekibin çalışacağı Laila İstanbul’u aratmayacak. Ankaralılar istese de konsept değişmeyecek, Türkçe müzik yine yok.

Ankaralılar'ın merakla beklediği Laila, 14 Şubat Sevgililer Günü'ne yetiştirilmeye çalışılıyor. Şefik Öztek ve Aysan Çelik ortaklığı ile kurulan Laila için Ankara'nın ortasında Söğütözü'nde 5 dönümlük yer 12 yıllığına kiralandı. Ünlü alışveriş merkezi Armada'nın komşusu olacak Laila'nın iç mekan çalışmaları bütün hızıyla sürüyor. İşte Ankaralılar'ı sabırsızlandıran yeni mekandan notlar...

İçinde 4 restoran olacak

* İç Mimar Ebru Eşrefoğlu'nun bir kulüp olarak tasarladığı mekanda 1000 metrekarelik kapalı alan var. 3 kat içinde en alt bölüm ofisler, duşlar ve mutfaklara ayrıldı.

* 4 restoran olacak: İtalyan Mirror, Yılmaz Erdoğan'ın Yazı Kebap'ı, Park Şamdan ve Laila Restoran.

* Pembe, yeşil ve morun hakim olduğu mekanda sedirler, rahat oturma grupları ile sadelik esas alındı.

* Dış kapıda ve barda Halep'ten getirilen ünlü Halep Taşları kullanılacak. Ana mekan için parkeler İspanya'dan getirildi.

* Müzik sistemi dünyanın en iyilerinden JBL Salon şefi İstanbul Laila'dan.

Tuvalette ayna yok

* Lavaboların önüne ayna konulmadı. Ama hemen 'Eyvah' demeyin. Özel bir makyaj bölümü yerleştirildi.

*Teşrifatçıları bayan olacak. İngilizce bilen 50 kişilik bir ekip çalışacak.

* Laila, Türkçe müzik seven Ankara için konsept değiştirmeyecek. Sadece Tarkan gibi ünlüler çıkabilecek.

* "Peki bunca milletvekili, bürokrat için bodyguard olacak mı?" sorumuza işletmecilerin yanıtı hazır: "Evet. Kılığı kıyafeti düzgün olan herkes müşterimiz olabilir. Daha az sıkıntı yaşarız."

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>