>

MODA - STİL

Bir kış günü nostaljisi

Faik Sönmez’in 05 Sonbahar Kış Koleksiyonu’nun çekimleri, eskinin büyüsüyle dolu Rahmi Koç Müzesi’nin her yanı tarih ve stil kokan atmosferinde gerçekleştirildi.
 
   
 
 
     
Faik Sönmez’in 05 Sonbahar Kış Koleksiyonu’nun çekimleri, eskinin büyüsüyle dolu Rahmi Koç Müzesi’nin her yanı tarih ve stil kokan atmosferinde gerçekleştirildi. Ünlü fotoğrafçı Tamer Yılmaz’ın gerçekleştirdiği çekimlerin mankenliğini 29 yaşındaki Karen Tallon üstlendi...

Geçmişin değerlerinin bugünün modern müzecilik ve mekan tasarımı anlayışı ile eşine az rastlanır şekilde bulustuğu Rahmi Koç Müzesi, Faik Sönmez’in 05 Sonbahar Kış moda çekimlerine ev sahipliği yaptı.
Bu kış pırıltılı ve gösterişli bir koleksiyonla kadınları büyüleyecek Faik Sönmez’de etnik , folklorik esintilerle birlikte, Viktoryan ve romantik bir hava var. Koleksiyon, nostalji kokan tasarımlarla eskiye özlem dolu bakışlar atıyor. Tweed, balıksırtı ve ekose gibi klasik kumaşlardan; petrol, mor, mürdüm, leylak, mint, gül kurusu gibi asil renklerin kullanıldığı koleksiyonda; broşlardan dantellere, kadifeden kürklere feminenlik ve şıklık dozu yüksek kumaş, işleme, desen ve aksesuarlar kadınları sarıp sarmalayacak.

Karen Tallon hakkında kısa bilgi
ABD’de doğan Karen Tallon, 14 yaşında modelliğe başladı. Şu anda İskoçya Edinburgh’ta yaşayan başarılı model, çeşitli ülkelerin önde gelen firmaları için çalıştı. 1.80 boyunda ve 96, 81, 107 ölçülerine sahip Karen Tallon güzelliğin ölçülerde değil, oranlarda ve stilde olduğunun en güzel örneği...
Styling: Nazlı Kayran
Saç Tasarım: Sedat Temur
Makyaj: Hamiyet Akpınar
Fotoğraf: Fabrika / Tamer YılmazFavorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>