>

KÜLTÜR-SANAT

Süperstar’dan 3 Dev Konser!

Süperstar, Çeşme, Bodrum ve Harbiye’de gerçekleşecek Açıkhava konserlerinde yine unutulmaz şovlara imza atacak.
 
   
 
 
     

Süperstar Ajda Pekkan, organizasyonunu Pera Event’in üstlendiği yaza damgasını vurmaya hazırlanan Turkcell Yıldızlı Geceler kapsamında 3 dev konser ile sevenleriyle buluşacak.

5 Temmuz’da Çeşme Açıkhava Tiyatrosu, 21 Temmuz’da Bodrum Antik Tiyatrosu ve 23 Ağustos’ta Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda gerçekleşek Ajda Pekkan konserlerine müzikseverler yoğun ilgi gösteriyor.

Türkiye’nin “Süperstar”ı Ajda Pekkan, organizasyonunu Pera Event’in üstlendiği yaza damsanı vurmaya hazırlanan Turkcell Yıldızlı Geceler kapsamında 3 dev konser verecek.

Süperstar’in ilk konseri 5 Temmuz’da Çeşme Açıkhava Tiyatrosu’nda gerçekleşecek.

Ajda Pekkan, Çeşme’nin ardından, 21 Temmuz’da Bodrum Antik Tiyatrosu’nda, 23 Ağustos’ta ise Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda sevenleriyle buluşacak.

Muhteşem sesi, bitmeyen enerjisi, dillerden düşmeyen şarkıları ve sürprizlerle dolu sahnesi ile her zaman zirvede yer alan Ajda Pekkan, yine çok ses getirecek konserlere imza atacak.

Şıklığı ve sahnede giydiği kostümlerle de her zaman adından söz ettiren Süperstar’ın Açıkhava konserleri için hazırladığı kostümler ise büyük bir merak konusu.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>