>

TATİL

Paylaşım Ekonomisi Artık Havaalanlarında, AirDeal

Airdeal App size yardımcı olmak için yanınızda olacak bir mobil uygulama.
 
   
 
 
     

İnternetten ucuz uçak bileti buldunuz ve uzun soluklu bir seyahate çıkacaksınız. Satın aldığınız “ucuz bilet” muhtemelen bagaj hakkınızın sadece el bagajı ile kısıtlanması, saatlerce bekleme yapmanız gereken bir aktarmalı uçuş ve şehrin en uzak havaalanına iniş sorunlarıyla karşılaşmanıza yol açarak, planlanmamış harcamalar yapmanıza neden olacaktır. Amerika merkezli seyahat girişimi Airdeal App işte tam bu anda size yardımcı olmak için yanınızda olacak bir mobil uygulama.

Peki, Airdeal App’i kullanarak nasıl daha hesaplı ve konforlu bir şekilde seyahat edersiniz?;

Airdeal App ile sizinle aynı uçuşu gerçekleştirecek olan başka bir yolcunun bagaj hakkını kullanarak yüzlerce liralık fazla bagaj ücretinden kurtulabilir, aktarma süreniz boyunca diğer yolcuların havaalanı lounge misafir haklarından faydalanabilir ve varış noktanızda şehir merkezine ulaşmak için taksi ücretini paylaşacak bir havaalanı arkadaşı bulabilirsiniz.

Bu özelliklerden faydalanmak için mobil uygulamada bulunacağınız havaalanını ve hizmet almak istediğiniz başlığı seçerek ilgili hizmet için ödeyeceğiniz ücreti belirtmeniz veya mevcutta listelenmiş hizmetlere teklif göndermeniz yeterli.

Airdeal App dünyayı keşfederken en iyi dostunuz olmayı hedefliyor ve seyahatiniz sırasında size para kazanma ve seyahat masraflarınızı azaltma şansı tanıyor. Başlangıç olarak İstanbul Atatürk ve Londra Heathrow Havaalanlarında yolcularla buluşacak olan Airdeal App’in Beta kullanıcısı olmak için www.airdeal.me adresine e-mail adresinizi bırakmanız yeterli.

Kaynak: Uzakrota.com

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>