>

KÜLTÜR-SANAT

Different Voices & Other Noises

Güvenç Dağüstün, 2 Mart 2005, Çarşamba günü Taksim Balo Stage'de izleyici karşısına çıkıyor!
 
   
 
 
     
Güvenç Dağüstün, ilk defa Balo Stage'de!

Different Voices & Other Noises

Çalışmalarını Viyana'da sürdüren genç opera sanatçımız Güvenç Dağüstün, 2 Mart 2005, Çarşamba günü Taksim Balo Stage'de izleyici karşısına çıkıyor!

Efes Jazz Wednesday etkinlikleri çerçevesinde 2 Mart Çarşamba günü Balo Stage ‘de bir çok parça seslendirecek olan Dağüstün; Akustik ve Elektrik Gitar da Murat Arkan, Davulda Erhan Seçkin, Elektrik piyanoda Burak Bedikyan ve bas gitarda Kağan Yıldız ile sahne alacak.

Balo Stage'de gerçekleşecek konserin ilk bölümünde klasikleşmiş jazz standartlarını seslendirecek olan sanatçı ikinci bölümde kendi eserlerinin yanı sıra Fazıl Say, Bülent Ortaçgil, Fikret Kızılok, Nil Karaibrahimgil gibi sanatçılarının bestelerini yorumlayacak.

Türkiye'de daha önce Fazıl Say' ın "Nazım" adlı projesinde kendini tanıma fırsatını bulduğumuz sanatçı, bu eserin seslendirilmesinde Fazıl Say, Genco Erkal, Sertab Erener, Zuhal Olcay gibi sanatçılarla sahne almış ayrıca aynı eserin bir CD kaydını gerçekleştirmişti. Sertab Erener ile birlikte "Turco-Latino Connection" adlı projeyi gerçekleştiren Dağüstün, çok sayıda konser yaptı.

Tarih : 2 Mart Çarşamba
Saat : 21:30
Bilet : 10 YTL
Mekan : Balo Stage
Adres : Balo Sokak Beyoğlu – TaksimFavorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>