>

KÜLTÜR-SANAT

“Dijital Esaret”in Merakla Beklenen Fragmanı Yayınlandı!

Senaryosunu Birol Güven’in kaleme aldığı, yılın en çok merak edilen filmlerinden Dijital Esaret’in fragmanı yayınlandı.
 
   
 
 
     

Farklı hikayesiyle merak uyandıran, başrolünde usta oyuncu Rasim Öztekin’in yer aldığı “Dijital Esaret” filminin fragmanı sinemaseverlerin beğenisine sunuldu.Merakla beklenen fragman, kısa sürede yüzlerce beğeni ve yorum aldı.

Bir kaza sahnesiyle başlayan fragman,suç işleyen internet bağımlılarının getirildiği “Dijital Suçlar Cezaevi”nde neler yaşanacağını gözler önüne seriyor.

MANDIRA FİLOZOFU’NUN YAZARINDAN AYNI MEKANDA YENİ FİLM!

Mandıra Filozufu filmiyle adından söz ettiren Bodrum Çökertme’de, bu filme özel olarak hazırlanan platoda çekilen “Dijital Esaret” in fragmanı doğal güzellikleri yansıtan görüntüleriyle de dikkat çekiyor.

“İNSANLIĞIN İNTERNET İLE İMTİHANI”

“İnsanlığın internet ile imtihanı” temasıyla yola çıkan film, suç işleyen sosyal medya fenomenlerinin, hackerların, e-alışveriş, oyun ve sanal kumar bağımlılarının getirildikleri bir cezaevinde yaşananları anlatıyor.

Senaryosunu Birol Güven’in kaleme aldığı filmin yönetmenliğini ise Emre Kavuk üstleniyor.

“Dijital Esaret” te Rasim Öztekin’e ; Özgün Çoban, Yeşim Alıç, Zümra Atalay, Simay Barlas, Kaan Sevi, Ufuk Meriç, Özlem Mahmutoğlu, Ümit Ünker, Birce İrem İliçan, Eray Ertüren, Elif İşçi, Merve Sevin, Arda Adil Görgen, Doğa Konakoğlu, Burçin Serdar, Ecem Atalay, Onu Alp Demir, Ozan Bozbura, Baran Taylan Yolalan gibi birbirinden yetenekli genç isimler eşlik ediyor.
Sinemaseverlere görsel bir şölen sunmaya ve izleyenleri yeni suç ve suçlularla tanıştırmaya hazırlanan filmin, 2019 yılında vizyona girmesi planlanıyor.

DİJİTAL ESARET FRAGMAN:
https://www.youtube.com/watch?v=lZgE_z5trNI


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın

DİĞER HABERLER

cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>