>

DİĞER HABERLER

Herkesi Peşinden Koşturacak! Çünkü...

Nike "Air Zoom Spiridon"ın hızına hiç kimse yetişemeyecek... Ayrıntılar için tıklayın!
 
   
 
 
     
Nike, kadın koşucular için muhteşem bir ayakkabı yarattı; Air Zoom Spiridon. Sadece Nike’a özgü üstün bir özellik olan "Zoom Air" teknolojisinin son buluşu olan bu ayakkabı, maksimum zoom topuk hava yastığına sahip olma özelliğinin yanı sıra kadınların ihtiyaçlarına göre özel olarak dizayn edildi.

Nike'ın kadınlara özel olarak sunduğu ve ayak şekline uygun olarak tasarlandığı için çok zarif bir görünüşe sahip olan "Air Zoom Spiridon", sağlıklı, zindelik sağlayan bir koşunun vazgeçilmezi haline gelecek.

Kadınların genelde erkeklere göre daha farklı, yani daha hafif ayak vuruşları göz önüne alınarak, topuk kısmındaki zoom hava yastığının hava basıncı azaltılarak, hava torbası ise genişletilerek tasarlanan "Air Zoom Spiridon", ayağı darbelerden koruyor, koşuyu kolaylaştırıyor, kullanıcının performansını artırıyor.

Ayağı uyumlu ve mükemmel bir şekilde saran hafif ve dinamik bir yapıya sahip olan "Air Zoom Spiridon", bu üstün özelliği ile koşu sırasında ayağın yana kaymasını engelleyerek sorunsuz ve rahat bir koşu gerçekleştiriyor. Ayakkabının açık file kumaşı ise ayağı en sıcak havalarda bile sıcaktan koruyor, ayağın nefes almasını sağlıyor.

Ayrıntılı Görmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız...


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>