>

KÜLTÜR-SANAT

Diyet Fest’te Edis ve Ozan Çolakoğlu Rüzgarı Esicek

Nutrition İstanbul tarafından düzenlenecek Diyet Fest, indirimli dönem biletleriyle Biletix’te satışa çıktı.
 
   
 
 
     

Bilet gelirlerinin ihtiyaç sahibi öğrencilere burs verilmesi adına Besvak’a bağışlanacağı festival, sağlıklı yaşam ilgililerini İstanbul’un oksijen deposu Kemerburgaz Forestanbul’da bir araya getirecek. 5 ve 6 Mayıs tarihlerinde 65.000 m2 ‘lik bir alanda düzenlenecek festivalde, ünlü diyetisyenlerle söyleşiler, sağlıklı workshoplar, spor etkinlikleri ve konserler öne çıkanlar arasında yer alacak.

Edis ve Ozan Çolakoğlu Diyet Fest’te

Gün boyu dj performanslarının yanı sıra, Diyet Fest’te akşam konserleri festivale damgasını vuracak. 5 mayıs'ta pop müziğin başarılı ismi Edis ve 6 mayıs'ta aranjör Ozan Çolakoğlu’nun DJ performansı ile Diyet Fest müziğe doyacak.

Bi’ Diyetisyene Sor

Sağlıklı beslenmeye dair tüm sorular, ünlü diyetisyenlerin söyleşileriyle, Bi’ Diyetisyene Sor sahnesinde cevaplarını bulacak. Ayrıca sağlık tutkunlarını harika eğitimler ve pratik tarifler bekliyor. Alanında uzman isimlerin sunumuyla gerçekleşecek workshoplar festival ziyaretçilerine ücretsiz olacak.

Ücretsiz Vücut Analizleri

Festival alanında yer alacak onlarca vücut analiz cihazı ile ziyaretçilerin yağ, kas, su ve metabolizma hızı ücretsiz olarak ölçülebilecek. Ölçüm sonuçlarını, festivalde yer alan uzman kişiler yorumlayacak.

Maximum Macera


Türkiye’nin dört bir yanından katılımcıların bulunacağı festivalde, ip parkurları ile minimum risk, maximum macera yaşanacak. Orta zorluk düzeyindeki yüksek ip parkuları, survivor’ı aratmayacak. Ziyaretçiler ayrıca spor eğitmenleri ile yüzlerce kişiyle birlikte, orman içinde egzersizin tadını çıkartacak.

Aileler Baharı Karşılayacak


0-12 yaşın ücretsiz girebileceği festivalde, çocuklara yönelik workshoplar ve 1000 m2’lik çocuk oyun ve macera alanı, ailelerin de keyifli bir hafta sonu geçirmesi sağlanacak.

Diyet Fest Defilesi


Ameliyat olmadan, sağlıklı beslenerek, sporu hayatına katarak zayıflayanlar, Diyet Fest Defilesinde sahnede olacak. Zayıflık kavramının sadece 0 bedenden ibaret olmadığını, sağlıklı yaşamın kendilerine sağladığı faydaları anlatacaklar.

Gün boyu, İstanbul’daki 8 merkezi noktadan festival alanına, ücretsiz servislerle ulaşılabilecek. Bu dev organizasyon için 5-6 mayıs tarihlerini not etmeyi unutmayın!

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>