>

KÜLTÜR-SANAT

Ender Saraç ve Aygül Aydın’dan ‘2020 Astroşifa Ajandası’

“2020, mucizelerle dolu bir yıl” diyerek bize güzel haberler müjdeleyen Astroşifa Ajandası Hürriyet Kitap etiketiyle raflardaki yerini aldı.
 
   
 
 
     

Dr. Ender Saraç ve Aygül Aydın’ın birlikte kaleme aldığı önerilerle hazırlanan Astroşifa, kullanıcısına ay takvimini takip etme, aklındakileri yazma ve hayatı planlama olanağı sunuyor.

Gökyüzünün şifreleriyle beden ve ruh uyumunu yakalamanın ipuçlarını veren Astroşifa ile bir yol haritası çizdiklerini anlatan Dr. Ender Saraç, “Yıllar önce hem sağlık hem de astroloji konusunda eğitimler almış biri olarak, tespitlerimi bu ajandaya yansıtmaya çalıştım. Bu yolculukta Aygül Aydın’la karşılaşmış olmak bir tesadüf değil. Bu ajandanın hazırlanması da benim Satürn döngüme denk geldi. 2020 yılının etkilerini onunla ve okuyucularla paylaşma fikri benzersiz” dedi. Astroloji alanında yaptığı çalışmalarla bilinen Aygül Aydın ise “Gökyüzü bir ilham kaynağıdır. Gökyüzünden aldığım bu ilhamla, gün içerisinde karşılaşabileceğimiz sorunları çözmek için ihtiyaç duyduğumuz bilgileri bu ajandaya aktardım. Kullanıcısının 2020 yılının tüm sırlarını öğrenebileceği, yapması gerekenleri kendisine hatırlatacak ve zinde tutacağına inanıyorum. Ender Saraç’ın önerileriyle Astroşifa ruh ve beden dengesini sağlayacaktır” diye konuştu.

Astroşifa, yeni yıl ile eski defterleri kapatıp, yeni bir sayfa açmanın zamanı geldiğini düşünenlere, evrenin enerjisini ruh ve bedenle birleştirmek için eşsiz bir kaynak olarak tüm seçkin satış noktalarında yer alıyor.

Yayınevi: Hürriyet Kitap
Türü: Astroloji / Sağlık / Ajanda
Editör: Ömür Kurt
YayınDirektörü: Tiraje Erginer Önder
Yayına Hazırlık: Coşkun Şen
Basım Tarihi: Kasım 2019
Basım Bilgisi: 1. Basım
Sayfa Sayısı: 232 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>