>

KÜLTÜR-SANAT

Erdem Yener’in Konserleri Başlıyor!

Alternatif rock müziğe yeni bir soluk getiren Erdem Yener, 2018 konser dizisini 3 Şubat Cumartesi akşamı Gayrettepe KATS Sahne’de, sevenleriyle birlikte başlatıyor!
 
   
 
 
     

Erdem Yener enerji dolu sahnesinde, “Belki”, “Olsun”, “Rüyalar Kızı”, “Gece” gibi sevilen şarkılarının yanı sıra, geçmiş dönemlerin sevilen şarkılarını da müzikseverlerle birlikte seslendirecek.

1999 yılında Ankara'da kurduğu “+4” isimli grunge rock grubuyla müzik hayatına başlayan Erdem Yener; Müslüm Gürses’in “Mucize ve Buluşma", Aylin Aslım’ın “Gülyabani”, Tanju Eren’in “40" albümlerinde, dizi ve sinema filmlerinde, birçok tekli ve jingle projesinde söz yazarı, besteci ve aranjör olarak yer aldı. 2008 yılında tüm söz, müzik ve düzenlemeleri kendisine ait olan "Kirli" adını verdiği ilk albümünü yayınladı.

2010 yılında başlayan oyunculuk kariyerinde, “Başrolde Aşk”, “Şen Yuva” gibi sitcom’ların ardından “İnsanlar Âlemi” ve “Güldür Güldür Show” isimli komedi programlarında yer alan Erdem Yener, “Mucize”, “Çarşı Pazar” ve “Dedemin Fişi” isimli sinema filmlerinde de rol aldı. 2013 yılında “Rüyalar Kızı” adlı teklisinin ardından sağlam bir dinleyici kitlesine ulaşan Erdem Yener, Kasım 2016'da “Çıplak” isimli son albümünü yayınladı.

Gayrettepe KATS Sahne’de sevenleriyle buluşacak olan Erdem Yener; konser repertuarında, söz ve bestesi kendisine ait olan “Belki”, “Olsun”, “Rüyalar Kızı”, “Gece” gibi sevilen şarkıların yani sıra, Nazan Öncel’in “Sokak Kızı”, Aylin Aslım’ın “Senin Gibi”, Umay Umay’ın “Hareket Vakti” şarkısı gibi, geçmiş dönemlerin sevilen şarkılarına da yer verecek. Erdem Yener’e sahnede; Gürkan Bozacı (basgitar), Nihat Üney (gitar), Fırtına Kıral (davul) ve Arda Keremoğlu (klavye) eşlik edecek.

Giriş katındaki restoranıyla etkinlik öncesi ve sonrasında, konuklarına keyifli bir ortam da sunan Gayrettepe KATS Sahne, merkezi konumu ve toplu taşımaya ulaşım kolaylığıyla müzikseverlerin yeni mekân arayışına bir alternatif olarak öne çıkıyor.

Erdem Yener’in 3 Şubat, Cumartesi akşamı saat 21.30’da başlayacak konserinin biletleri Biletix’ten ve Gayrettepe KATS Sahne’den temin edilebilir.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>