>

KÜLTÜR-SANAT

Eski eşin yaşam rehberi

Artemis Yayınları yepyeni bir yazarı daha Türk okuyucuyla buluşturuyor.
 
   
 
 
     
DEBBY HOLT
Çeviren: Zeynep Yeşiltuna
Artemis Yayınları

Artemis Yayınları yepyeni bir yazarı daha Türk okuyucuyla buluşturuyor. Aynı zamanda amatör bir aktris olan Debby Holt’un tüm dünyada pek çok hayranı var ve romanlarının yanında birtakım dergilere kısa hikâyeler ve makaleler yazıyor. Eski Eşin Yaşam Rehber’i ise son derece keyifli bir kitap. 43 yaşındaki Sarah Stagg oğlunun babası ve 20 yıllık kocası tarafından yirmili yaşlarındaki bir kız için terk edilir.

Bunca yıllık birlikteliğin ardından büyük bir şok yaşayan Sarah, hayata tutunmak için türlü şeyler yapmaya başlar. Resme olan yeteneğini ilerletir. Tiyatroya merak sarar. Kendini biraz iyi hissetmeye başlar ve bu esnada bir sürprizle karşılaşır: Eski aşkıyla! Sarah artık tam anlamıyla kendine gelmeye başlamıştır. Ancak hayatındaki iki erkek Sarah’nın hayatının yeniden rayına oturmasından ve mutluluğundan o kadar da hoşnut kalmayacaktır... Herkesin başına gelebilecek bir olaya oldukça eğlenceli ve farklı bir bakış açısından yaklaşan Holt’un kısa sürede ülkemizde de kendi hayranlarını yaratacağına şüphe yok.


Debby Holt. evli ve beş çocuklu bir yazar ve İngiltere’de Bath’da yaşıyor. 1994 yılında ilk makalesi The Independent’ta yayımlandıktan sonra kısa öyküler yazmaya başlayan Debby Holt, kadın komedisi tarihine adını altın harflerle yazdıracakmış gibi görünüyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>