>

MODA - STİL

Kıyafet Seçerken Çok Mu Zaman Harcıyorsunuz?

Kıyafet seçiminde daha az zaman harcamak istiyorsanız haberimizdeki ip uçları işinize yarayacak...
 
   
 
 
     

Özellikle sabahları kadınların ‘ne giysem?’ derdi epey can sıkıyor. Giyinmek zevk olmaktan çıkıp, işkenceye dönüştüğünde yapılacak tek bir şey kalıyor. Gardrobunuzu en baştan organize etmek.

Kıyafet seçiminde daha az zaman harcamak istiyorsanız aşağıdaki ip uçları işinize yarayacaktır.

• Vücudunuzun beğendiğiniz taraflarını öne çıkarıp, beğenmediğiniz bölgelerini gizleyecek giysileri tercih edin.

• Gardrobunuzun altyapısını siyah, gri, koyu kahverengi ya da lacivert tonlarından biri ya da ikisiyle oluşturun. Gerisini çeşitli renklerdeki parçalarla donatın. Ancak benzer renkleri tercih etmek size daha sofistike bir görüntü verecektir.

• Kaliteye önem verin. Pek çok işe yaramaz, orta kalite giysiye sahip olmaktansa az sayıda kaliteli giysi daha çok işinize yarayacaktır.

• Sık giyeceğiniz kıyafetler üzerinde konsantre olun. Güzel bir ceketi seçerken göstereceğiniz özen, yılda birkaç kez giyeceğiniz şık bir akşam giysisinden daha fazla olmalı.

• Son trendlerden haberiniz olsun ama harfi harfine uygulamayın. Sadece vücudunuza ve kişiliğinize uyan tarzları dikkate alın.

• Aksesuarların avantajlarından yararlanın. Doğru bir eşarp, şal ya da takı klasik bir giysiyi kolayca bir sanat eserine dönüştürebilir. Giysilerinizle uyumlu olacak ayakkabıları da unutmamak gerekiyor.

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>