>

KÜLTÜR-SANAT

Fatma Turgut 5 Nisan’da Wepublic Akustik Konserleri’nde

WEPUBLIC Akustik Konserleri, Nisan ayında da devam ediyor...
 
   
 
 
     

Türkiye’de ilk kez satışa sunulan özel markaları, farklı mimari tasarımı ve rahat yaşam anlayışı ile birleştirerek misafirlerine bambaşka bir dünyanın kapılarını aralayan Boyner Grup’un yeni markası WEPUBLIC, müzik dünyasının yıldızlarını “Wepublic Akustik”te ağırlamaya devam ediyor.

Yeni nesil alışveriş deneyimini müzik, sanat, teknoloji, spor, sinema gibi yaşamın keyif aldığımız alanları ile birleştirerek ilham veren hikayelere ev sahipliği yapan WEPUBLIC, özel sahne tasarımı ve akustik performanslar ile yaklaşık 400 dinleyiciyi misafir eden Wepublic Akustik Konserleri’ne kariyerine solo olarak devem eden Model grubunun solisti Fatma Turgut ile devam ediyor. Müzikseverlerin ücretsiz olarak izleyebilecekleri konser 5 Nisan 2017, Çarşamba günü saat 20.00’de gerçekleşecek.

WEPUBLICAN OLMAK GÜZEL ŞEY!

WEPUBLIC instagram hesabını takip edip yarışmaya katılan Wepublican’lar Fatma Turgut konserini en önden izleme ve tanışma fırsatı yakalayacaklar. Sadece konserler değil, film gösterimleri, partiler, hediyeler, indirimler ve daha birçok sürpriz Wepublican’ları bekliyor. Wepublican olmak için WEPUBLIC Akmerkez ya da www.wepublic.com.tr adresini ziyaret ederek ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

WEPUBLIC Akustik Konserleri, Mayıs ayında da sürpriz başka bir isim ile devam edecek.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>