>

KÜLTÜR-SANAT

Festivalin Böylesi Sadece “İstanbul’da Olur”!

İstanbul Blue Night Sunar...
 
   
 
 
     

Şehrin dev festivalinde; Rudimental, fatboy slim dj paul van dyk ve dj robin schulz için heyecan dorukta!

Bu yıl 5.si düzenlenen, İstanbul gece hayatı ile sokak hayatının bir araya geldiği, olmazları olduran festival İstanbul Blue Night için geri sayım başladı! “İstanbul’da Olur!” mottosuyla hayata geçirilen ve uzun süre hafızalardan silinmeyecek festivalde yok yok! 11 Nisan 2015, Cumartesi günü KüçükÇiftlik Park’ta efsane bir sokak festivaliyle başlayacak olan İstanbul Blue Night; aynı gece aynı mekanda, İngiltere müzik listelerinde zirveye yükselen Rudimental grubunu ve elektronik, big beat, trip hop’un vazgeçilmezi FatBoy Slim’i ağırlayacak. Festivalin 17 Nisan 2015, Cuma gecesi garajistanbul’daki kapanış etkinliği ise; DJ Paul Van Dyk ile DJ Robin Schulz’la gerçekleşecek ve iki DJ, “AM 2 PM” konseptiyle eğlenceyi maksimum seviyeye taşıyacak!
 Bu yıl 5.si düzenlenen ve ilk etkinliğinde “Game of Thrones” dizisinin koca kalpli devi Hodor’u ağırlayan İstanbul Blue Night; Nisan ayında gerçekleştireceği birbirinden coşkulu, renkli ve ses getirecek etkinliklerle “Festivalin böylesi sadece İstanbul’da olur!” dedirtiyor. İstanbul gece hayatının enerjisi ile sokak sanatının renkli dünyası graffitiyi harmanlayarak şehre dinamizm katmaya hazırlanan İstanbul Blue Night için heyecan dorukta!

11 Nisan 2015, Cumartesi günü KüçükÇiftlik Park’ın sokak festivali ruhuna bürüneceği gecede İstanbul Blue Night; dünyanın en çok sevilen alternatif müzik gruplarından Rudimental’e ve elektronik, big beat, trip hop’un vazgeçilmezi FatBoy Slim’e de ev sahipliği yaparak İstanbullu müzikseverlere unutulmaz bir gece yaşatacak.

Birbirinden farklı aktiviteler eşliğinde tüm coşkusuyla 17 Nisan’a kadar devam edecek olan festival; 17 Nisan’da dünyanın en önemli iki DJ’i, DJ Paul Van Dyk ile DJ Robin Schulz’u, garajistanbul’da buluşturarak eğlenceyi zirveye çıkartacak. Festivalin finaline “AM 2 PM” konsepti ile eğlenceseverlerin karar vereceği kapanış etkinliği de festivalin enerjisine yakışır şekilde olacak.

Şehrin merakla beklenen festivali İstanbul Blue Night coşkusuna ortak olmak için biletler Biletix’te!

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>