>

KÜLTÜR-SANAT

Fotoğraf Kardeşliği

İFSAK 1. Genç Fotoğrafçılar Festivali’nin son haftasında, 1 Ekim Cumartesi günü Haluk Çobanoğlu – Serkan Dora Söyleşisi, 2 Ekim Pazar günü “Fotoğrafınla Gel” etkinliği düzenlenecek.
 
   
 
 
     
İFSAK 1. Genç Fotoğrafçılar Festivali’nin ikinci ve son haftasında, dia ve belgesel gösterimleri ile sergiler devam ediyor. Bu hafta festivalde ilgi görmesi beklenen etkinliklerden ilki, Haluk Çobanoğlu – Serkan Dora Söyleşisi. “Büyüyen Fotoğraf Küçülen Sosyoloji” kitabının yazarı, genç sosyolog ve iletişimci Serkan Dora ile haber/belgesel fotoğrafçısı, fotoğraf editörü Haluk Çobanoğlu, 1 Ekim Cumartesi günü saat 17.00’da Galata Kulesi’nin dibinde genç fotoğrafçılarla sohbet edecekler.

İkincisi ise 10 yıldır Fotoğraf Günleri içinde yoğun ilgiyle karşılanan, 11’incisi ise Genç Fotoğrafçılar Festivali’nin kapanış günü 2 Ekim Pazar günü Kargart’ta düzenlenecek olan “Fotoğrafınla Gel” etkinliği. Bu yıl, fotoğrafseverler, 11’inci kez fotoğrafları ile gelecek ve birlikte bir sergi oluşturacaklar. Bu sergi için herhangi bir sınırlama olmayacak. Her fotoğrafsever, istediği bir fotoğrafı sergiledikten sonra başka bir fotoğrafsevere hediye edecek. Saat 14.00’da başlayacak etkinlik, saat 18.00’a kadar sürecek ve saat 18:00’da yapılacak çekilişle, etkinliğin amacı olan fotoğrafların sirkülasyonu sağlanmış olacak.

1. Genç Fotoğrafçılar Festivali’nde ilgiyle karşılanan belgesel gösterimleri bu hafta da sürüyor. İFSAK’ta Salı ve Perşembe günleri gösterilecek belgesellerin yanı sıra 1 Ekim Cumartesi günü son kez toplu dia gösterimleri gerçekleştirilecek. Ayrıca, hafta içi her akşam Tünel Meydanı ve Beyoğlu Hamam Cafe’de dia gösterileri devam ediyor.


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>