>

TATİL

Bu Yaz Vizesiz Gemi Turlarıyla Yunan Adaları`nı Keşfedin!

Bu yaz “her şey dâhil” konseptine sahip indirimli gemi turlarıyla yazı Yunan Adaları`nda geçirmeye davet ediyor.
 
   
 
 
     

Karayipler'den Adriyatik'e, Uzakdoğu'dan Avrupa kıyılarına uzanan deniz ve nehir turları ise, daha uzun süreli tatil planı yapan tatilciler için ideal.

Yaz ayları için ön plana çıkardığı gemi turları arasında vizesiz Yunan Adaları seyahatleri ilgi görüyor. Vizesiz seyahat etmenin rahatlığını yaşamak isteyenlere cazip teklifler sunan turlar, restoran, bar, casino, duty free mağazalar, açık yüzme havuzu, spor ve konser salonu, mağaza, çocuk kulübü, sağlık merkezi, güzellik salonu, sauna ve fitness merkezi gibi pek çok imkanı barındıran “her şey dâhil” konseptli Celestyal Odyssey gemisiyle, Türkiye’deki bir tatilden çok daha ekonomik bir şekilde yurt dışında tatil yapma şansı tanıyor.

30 Nisan'a kadar yüzde 20'ye varan indirim fırsatıyla birlikte sunduğu ve Celestyal Odyssey gemisiyle düzenlediği vizesiz Yunan Adaları turları şöyle:

• 23, 30 Temmuz, 06, 13, 20, 27 Ağustos, 03 Eylül tarihlerinde 3 gece - 4 gün boyunca İzmir, Midlli, Mikonos, Santorini, İzmir rotası, 199 avrodan başlayan fiyatlar
• 19, 26 Temmuz 02, 09, 16, 23, 30 Ağustos 06 Eylül tarihlerinde 4 gece - 5 gün boyunca İzmir, Santorini, Milos, Mikonos, Atina, Siros, İzmir rotası, 269 avrodan başlayan fiyatlar
• 14 Temmuz tarihinde 5 gece - 6 gün boyunca İzmir, Rodos, Santorini, Atina, Mikonos, İzmir rotası, 568 avrodan başlayan fiyatlar (Şeker Bayramı Turu)


Promosyonlu gemi turları ile Tunus'tan Norveç kıyılarına


7 gece-8 günlük promosyonlu gemi turları ise, sezon boyunca Akdeniz, Ege ve Adriyatik kıyılarını kapsayacak şekilde geniş bir yelpazede düzenleniyor. İzmir ve İstanbul kalkışlı farklı turlarla, Malta, İtalya, İspanya, Fransa, Yunanistan, Hırvatistan, Almanya, İsveç, Estonya, Rusya, Finlandiya ve Norveç gibi pek çok ülke ziyaret ediliyor.

Gemi seyahati severlere ayrıca Amerika kalkışlı pek çok alternatif de sunuluyor. Celestyal Cruises, Costa Cruises, MSC Cruises, Royal Caribbean, Azamara Club, Celebrity Cruises, Norwegian Cruise Line, Oceania Cruises, Princess Cruises, Carnival Cruise Line ve Holland America Line gibi cruise yolculuklarının en gözde gemileriyle düzenlenen turların fiyatları 199 avro’dan başlıyor.

Diğer deniz ve nehir gemi turları ise şöyle:


Deniz gemi turları arasında, Karadeniz & Ege Adriyatik, Ege & Adriyatik, Akdeniz, Norveç Fiyortları, Baltık Başkentleri, Kuzey Avrupa, Kanarya Adaları, Transatlantik, Amerika, Güney Amerika, Alaska, Karayipler, Güney Afrika, Dubai ve Arap Emirlikleri, Kızıldeniz ve Uzakdoğu yer alıyor. Nehir turlarına yönelik seçenekler ise, Barge, Çin ve Yangtze, Guadalqivir, Mekong, Mississippi, Tuna, Volga ve Ren olarak sıralanıyor. Misafirler, Türkiye çıkışlı olmayan bazı turlarda, İstanbul’dan uçakla hareket ediyor ve geminin kalkacağı şehre vardıktan sonra cruise programına başlıyor.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>