>

KÜLTÜR-SANAT

Gain’in Yılbaşı Programı Detayları Belli Oldu

Yılın en büyük partisi Gain’de!
 
   
 
 
     

Türkiye’nin yeni nesil dijital içerik platformu Gain’in, yeni yıl programına dair detayları belli oldu. Yılbaşına dair ilk sürprizi ‘Mücbir Yılbaşı’ ile veren Gain, program öncesi gerçekleşecek konseri ve stand-up şovlarıyla da tüm izleyicilerine dolu dolu bir yılbaşı gecesi yaşatmayı hedefliyor.

Gain’de Yılbaşı Programı 20:00’de başlıyor

Gain’in yeni yıl programı gerek oyunculuktaki başarılı performansı gerekse stand up gösterileriyle ülkenin mizah gündemine oturan Doğu Demirkol’un tek kişilik gösterisi ile başlayacak. Aynı zamanda Teoman’ın yeni albümünden daha önce hiç yayınlanmamış şarkıları Gain’e özel olarak ilk kez yayınlanacak. Mücbir Yılbaşı’yla da gece zirveye ulaşacak.

İşte yılın en büyük partisinin programı:


20:00 Özel stand-up gösterisiyle Doğu Demirkol!
Türkiye’nin en çok sevilen komedyenlerinden Doğu Demirkol, Gain’in yılbaşı partisine özel stand-up’ıyla izleyiciyle buluşacak.

21:00 Yepyeni şarkılarıyla Teoman!
Türkiye rock sahnesindeki şarkıcı-söz yazarı ekolünün en başarılı temsilcilerinden biri olan ve müzik kariyerinde 30 yılı deviren Teoman’ın yeni albümünden ilk kez seslendireceği sürpriz parçalar ve Mirgün Cabas’la yapacağı özel röportajla Gain’de olacak.

22:00 Ve.. Mücbir Yılbaşı Partisi
Bartu Küçükçağlayan ve Melikşah Altuntaş’ın Instagram’da milyonlarca kişiye ulaşan ve fenomen haline gelen Mücbir Sebepler programı, özel yılbaşı partisiyle Gain’de olacak. 1991 yılına geri sayım yapılacak ve canlı yayınlanacak olan partide sürpriz konuklar, özel show’lar izleyiciyi bekliyor olacak.


 

Etiketler: Gain, Yılbaşı, Yeniyıl
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>