>

KÜLTÜR-SANAT

Ghetto İstanbul da Bu Hafta

Yeni sezon Ghetto İstanbul eğlencenin adresi...
 
   
 
 
     

Son albümü ‘İkinci Cihan’ın Ghetto İstanbul’da ki lansmanı ardından, Birsen Tezer’in Ghetto İstanbul konserler serisi devam ediyor. Sanatçı yeni sezondaki ilk Ghetto İstanbul konseri için 25 Ekim Cuma günü sahnede olacak.
İlk albümü ‘Cihan’ı 2009 yılının Temmuz ayında yayınlayan Birsen Tezer uzun süredir sahnede de birlikte çalıstığı müzisyen arkadaşları Derin Bayhan (davul), Emre Tankal (elektrik gitar), Gürol Ağırbaş (bas gitar), Tunç Özdemir (akustik gitar) ile ikinci albümleri ’’ikinci cihan’’ı 2013 yılında müzikseverlerin beğenisine sundu. Akın Eldes (elektrik gitar), Birol Ağırbaş (perküsyon), Bülent Ortaçgil (akustik gitar), Erkan Oğur (perdesiz gitar,kopuz), İlhan Şeşen (vocal), Özer Arkun(çello), Sibel Köse (vocal), Tarık Aslan (bendir,erbane) gibi değerli isimlerin de konuk müzisyen olarak yer aldığı ’’İkinci cihan’’ albümünde dokuz şarkı yer alıyor.

25 Ekim Cuma 22:30
Birsen Tezer
Tam: 40 TL Öğrenci: 25 TL
Ayhan Sicimoğlu & Friends Ghetto İstanbul’u sarsacak... Türkiye’de Küba müziği denince akla ilk gelen isimlerden, sadece yaptığı müzikle değil dünyayı dolaşıp farklı kültürleri tanıttığı televizyon programlarıyla da gönüllerde taht kurmuş müzisyen ve gurme Ayhan Sicimoğlu’nun bu konserinde yine sürpriz konuklar sahne alacaklar. Dans etmeye doyamayacağınız, Mojito’ların, Cuba Libre’lerin, Margarita’ların su gibi akacağı sımsıcak kıpır kıpır bir gece sizleri bekliyor olacak…

26 Ekim Cuma 23:30
Ayhan Sicimoğlu & Friends
Tam: 45 TL Öğrenci:35 TL


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>