>

KÜLTÜR-SANAT

Haluk Levent`ten Çok Özel Bir Şarkı: "Günah Diyarı"!

Ünlü müzisyen Haluk Levent, Senarist filmi için `Günah Diyarı` şarkısını seslendirdi!
 
   
 
 
     

26 Şubat'ta Chantier Film dağıtımıyla vizyona girecek olan "Senarist" filmi için ünlü müzisyen Haluk Levent'ten çok özel bir şarkı geldi. Sözleri H. Orkun Eser'e bestesi Ferdi Karameşe'ye ait "Günah Diyarı" günümüz aşklarının çıkmazlarını anlatıyor.

Şarkının klibi için kamera karşısına geçen Haluk Levent "Günah Diyarı"nın özel bir şarkı olduğunu belirtirken "Senarist" filmi için de son zamanlarda izlediğim en iyi filmlerden biri diyor. Filmin soundtrack albümünün ana hit parçası olan "Günah Diyarı"nın klibinde filmden de sahnelere yer veriliyor.

Filmin konusu; Adem siyasi bir yazardır. Yıllarca edindiği tecrübeler sonunda görünenle aslında olanın çok farklı olduğunu göstermek için "SENARİST" isminde bir kitap yazar. Fakat bu kitabın bastırılması bir şekilde engellenir. Adem boşa çıkmakta olan çabalarının getirdiği maddi ve manevi sıkıntılar ile boğuşurken bir not alır; "Senaristi Bul"… Senaristi arayan Adem işin içine gizemli grupların da girmesi ile kendini anlamlandırması güç bir karmaşanın tam merkezinde bulur. Üzerine oynanan bu oyunların sebebini öğrenmek için Senarist'i bulması gerekmektedir. Ve aramaya koyulur. Merak unsurunun bir an bile azalmadığı bu hikayede, Adem'in üzerine oynanan oyunun gizemini çözmeye çalışmasını izleriz. Fakat bu kolay olmayacaktır.

Haluk Levent'in film için seslendirdiği "Günah Diyarı" şarkısı şimdiden kısa sürede müzik listelerinde üst sıralara çıkmaya aday...

Haluk Levent'in "Günah Diyarı" şarkısını izlemek ve indirmek için;
https://www.youtube.com/watch?v=Md4WBvwkEYY

YAPIM: Metraj Film
YÖNETMEN & SENARİST: Hulusi Orkun Eser
YAPIMCI: Ali Eser, Orkun Eser
OYUNCULAR: M.Asım Tuncay Aynur, Mustafa Uzunyılmaz, Dilara Büyükbayraktar, Murat Parasayar, Ebru Sarıtaş, Bilal Çorum
SÜRE: 86 Dk.
VİZYON TARİHİ: 26 Şubat 2016
DAĞITIM: Chantier

Senarist'in fragmanını izlemek ve indirmek için;
https://www.youtube.com/watch?v=a2FQqnf54j0


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın

DİĞER HABERLER

cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>