>

SAÇ BAKIMI

Yazla Birlikte Kendini Yenile!

Toni&Guy’dan Ömer Yalçınkaya yazın saç bakım trendlerini açıklıyor.
 
   
 
 
     
TONI&GUY’DA YAZLA BİRLİKTE KENDİNİ YENİLE!

İngiltere’nin efsane kuaför zinciri TONI&GUY; Türkiye’deki en büyük merkezi Beylikdüzü Toni & Guy’da 500 metrekarelik bir alanda uzman ve sertifikalı personeliyle saç tasarımı konusunda tecrübesini paylaşmaya hazır. Beylikdüzü Toni &Guy’dan Ömer Yalçınkaya yazın saç bakım trendlerini açıklıyor.


Yeni bir mevsime girerken insan şüphesiz kendini değiştirmek ve o mevsime ayak uydurmak ister. Kış boyu kullandığımız saç renginde farklı tonlar yakalayarak veya farklı bir kesim seçerek değişime giden kadınlara Beylikdüzü Toni&Guy renkli bir dünyanın kapılarını açıyor.


Türkiye’nin Avrupa Birliği ISO 9001 kalite belgesine sahip ilk kuaför ve güzellik salonu Beylikdüzü Toni &Guy ve Ernesido Hair & Beauty oldu

Avrupa standartlarında hijyen, hizmet ve kaliteye sahip olan mekanlara verilen ISO 9001 belgesini Türkiye’de alan ilk işletme Beylükdüzü Toni & Guy ve Ernesido Hair & Beauty oldu. Tüm işlemlerinizi kalite ve hijyenden emin biçimde, keyifle gerçekleştirebileceksiniz. Kadın, erkek, çocuk saç tasarım ünitelerinin bulunduğu merkezde peeling, solaryum, laser epilasyon, mezoterapi, makyaj, manikür, spa pedikür, parafin bakımı, protez tırnak, waxing gibi hizmetler verilecek.


Ten ve göz renginize göre saçlarınızı şekillendirin

Kişinin ten ve göz rengine yakışacak ton farklılıklarıyla son yılların moda trendi ‘retro’nun saçlarda buluşması; küçük dokunuşlarla görünümünü zenginleştirmek isteyenlere, Beylikdüzü Toni & Guy tarafından özellikle öneriliyor.


Karamel, şeftali ve bal 2009 yazının gözde ara tonları olacak

2009 yaz aylarında şeffaf tonlar olan karamel, şeftali, bal ve bisküvi renkleri ağırlığını hissettirecek. Altın kahve ve irize kahve ana tonlar olurken, saç aralarına ışıklar ve yansımalar uygulanacak.

Saçı hareketlendirmenin vazgeçilmezi ‘balyaj’ bu sezon da hakimiyetini koruyor. Yanık tenle bütünleşen ve oldukça kullanışlı olan buğday sarısı ile bebek sarısı öne çıkacak.

Toni&Guy’ın uluslararası kalite standartlarıyla tanışmak isteyenler, Regnum Astrum Towers’taki şık ve donanımlı merkezinde sezonun tüm kesim ve renklendirme yeniliklerini tecrübe edebilecek.

Merkeze, Bahçeşehir gişelerini geçtikten sonra E6’yı takip ederek Regnum Astrum Towers gökdelenlerinde ulaşabilirsiniz. Ya da E5 üzerinden Avcılar’dan Beylikdüzü’ne giderken sağ koldan (Carrefour yanından) ulaşabilirsiniz.

Tel: (212) 450 40 40
Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>