>

KÜLTÜR-SANAT

Hande Yener’in "Dünya Malı Eksi Bir” Filmi İçin Hazırladığı Şarkının Klibi Yayımlandı!

Bugün vizyona girecek olan 3 filmlik seriden oluşan “Dünya Malı” filminin ilki “Eksi Bir”in klibi izleyicilerle buluştu...
 
   
 
 
     

Ünlü pop müzik sanatçısı Hande Yener'in, yönetmen Uygur Akkaya önderliğinde çekilen ve başrollerini Berk Hakman, Erkan Köse, Asena Tuğal, Serhat Özcan, Turgay Tanülkü, Altan Erkekli ve Uğur Yücel gibi deneyimli oyuncuların paylaştığı 3 filmlik seriden oluşan “Dünya Malı” filminin ilki “Eksi Bir” için hazırladığı şarkının klibi 17 Mayıs Cuma günü saat 00.00’da izleyicilerle buluştu.HANDE YENER’İN EŞSİZ SESİYLE FİLM HİKAYESİ ANLATILIYOR


Bugün vizyona girecek olan 3 filmlik seriden oluşan “Dünya Malı” filminin ilki “Eksi Bir”in heyecanı, şimdiden sinemaseverleri sarmış durumda. Macera, suç, komedi, duygusal ve sıra dışı temalı Dünya Malı Eksi Bir filminin klibi de 17 Mayıs Cuma günü yayında. Hande Yener tarafından seslendirilen şarkının klibinde film içinden enstantanelere yer veriliyor.

Hande Yener'in özgün tarzıyla ve güçlü sesiyle dile getirdiği şarkı, "dünya malı dünyada kalır" temasını etkileyici bir şekilde yansıtıyor.

Yönetmenliğini Uygur Akkaya'nın üstlendiği ve büyük bir prodüksiyonla hazırlanan film, seyirciyi duygusal ve düşünsel bir yolculuğa çıkaracak. Başrollerde yer alan deneyimli oyuncuların performansları ise filmin başarısını taçlandırıyor.

Künye:
Yönetmen: Uygur Akkaya
Oyuncular: Berk Hakman, Asena Tuğal, Erkan Köse, Serhat Özcan, Altan Erkekli, Turgay Tanülkü ve Uğur Yücel
Senaryo: Galaxy Yazarları Salih Tahir, Korkut Soylu, Erkan Köse, Uygur Akkaya, Erman Biçer, Tolga Mert
Kurgu: Galaxy Movie Studios
Müzik: Alper Atakan - Mehmet Erdem - Hande Yener
Yapımcı: Erman Biçer, Uygur Akkaya, Erkan Biçer
Yapım yılı: 2022 - 2023
Yapım Firması: Galaxy Movie
Türü: Macera, Suç, Komedi, Duygusal, Sıra Dışı


https://www.youtube.com/watch?v=RGv4ElOjAMg

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>