>

KÜLTÜR-SANAT

Hayatınızla Oynamaya Hazır mısınız?

Açlık Oyunları hayranlarının tutku ile bağlandığı Oyun Bitti Altın Kitaplar etiketiyle Türkiye’de!
 
   
 
 
     

Oyun Bitti ile edebiyat dünyasına “merhaba” diyen Jeanne Ryan adeta bir gerilim filminin perdelerini aralarken okuyucuyu korku ve heyecan dolu bir oyuna davet ediyor.

Cesaretinizi kanıtlayacağınız bir oyun ne kadar tehlikeli olabilir ki? Peki ya ödülü hayatınız olursa? Dahası oyunu yönetenler bitti demeden oyun bitmiyorsa…

Ryan sosyal medyanın özel hayattaki gücünü ve bu yeni eğlence anlayışını düşündürücü, bir o kadar da “tedirgin edici” hikâyesi ile sorgularken bizi zaaflarmızla yüzleştiriyor.
“Ryan’ın düşündücü, kışkırtıcı ve tedirgin eden öyküsü sonunda bir bomba gibi patlıyor.”Publishers Weekly


Vee, Sinir adlı internet sitesinde, oyuncuların cesaretinin test edildiği ve siber ortamda naklen yayımlanacak bir oyun oynamaya başladığında ödülün hayatını geri kazanmak olduğunu bilmiyordu!

Reddedemeyeceği ödüllerin cazibesine kapılıp partner olarak über-yakışıklı Ian’la eşleşen Vee, kendini keyifli bir oyunun içinde bulur. Bir oyun daha… Bir oyun daha… Artan takipçi sayısı… Güzel ödüller… Heyecanlı saatler…

Ama oyun bu kadar basit değilidir! Neyin gerçek, neyin hayal olduğunu ayırt etmek giderek zorlaşır! Vee artık ölümcül bir oyunun içinde, dönüşü olmayan bir noktadadır!

facebook.com/altinkitaplar
twitter.com/altinkitaplar

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>