>

MODA - STİL

Tülin Şahin’den Gözlük Koleksiyonu

Dünyanın önde gelen markalarının 2016 İlkbahar-Yaz Gözlük modelleri Luxottica Showroom’unda gerçekleşen lansman ile tanıtıldı.
 
   
 
 
     

Luxottica markalarının 2016 İlkbahar-Yaz gözlük koleksiyonları 11 Kasım Çarşamba günü Luxottica Türkiye’nin İstanbul Showroomu’nda düzenlenen özel bir etkinlik ile basına tanıtıldı. 130 ülkede faaliyet gösteren Luxottica bünyesinde yer alan Ray-Ban, Vogue Eyewear, Persol, Oakley, Giorgio Armani, Prada, Dolce&Gabbana, Miu Miu, Prada Linea Rossa, Emporio Armani, Burberry ve Topten markalarının yeni sezon modellerinin tanıtıldığı lansmanda Vogue Eyewear gözlüklerinin sunumunu ünlü top model Tülin Şahin yaptı.

Dünya gözlük devi Luxottica, bünyesinde bulunan markaların 2016 İlkbahar-Yaz koleksiyonlarının tanıtımı için 11 Kasım Çarşamba günü bir basın lansmanı gerçekleştirdi. Yeni sezon basın lansmanı, Akatlar’daki Luxottica bünyesindeki markaların ruhunu yansıtan detaylarla özel olarak dekore edilen Luxottica İstanbul Showroomu’nda gerçekleşen ilk basın etkinliği oldu.

2016 İlkbahar-Yaz sezonunda; dünyanın en tanınmış güneş gözlüğü markası olan Ray-Ban’in ikonik modelleri yeniden yorumlanırken; Persol’ün İtalyan el işçiliği ürünü olan gözlükleri özgün yapısıyla dikkat çekti. Dolce&Gabbana, Prada, Miu Miu, Giorgio Armani, Emporio Armani ve Burberry gibi dünyaca ünlü markaların podyumlardan vitrinlere taşınan gözlük modelleri davetliler tarafından büyük ilgi gördü. Profesyonel sporcuların ihtiyaçlarına yenilikçi bir teknolojiyle üstün tasarımlı ürünler sunan Oakley, dünyanın en iyi sporcularının en iyi performansı elde etmelerini sağlayan lider spor markalarından biri olmasının yanısıra gözlüklerinde kullandığı “High Definition Optics”(HDO) üstün lens teknolojileri sayesinde gözlük sektörü teknolojisindeki yenilikleriyle ön plana çıkıyor. Oakley’ nin yenilikçi ve yaratıcı tasarımlara sahip “Lifestyle” modelleri aktif yaşam tarzını benimseyen tüketicilerin günlük kullanımda da ilk tercihleri arasında yer alıyor.

Top Model Tülin Şahin’den Basına Özel Koleksiyon Sunumu

Geçtiğimiz aylarda Vogue Eyewear marka yüzü Adriana Lima’nın misafiri olarak Rio de Jenario’yu da ziyaret eden Tülin Şahin, Luxottica’nın lansman etkiliğinde; bu yılın gözlük trendlerini, renklerini, stillerini ve gözlük modasına dair merak edilenleri anlattı. Vogue Eyewear markasının ruhunu yansıtan şehirli, kaliteli ve son derece modern çizgilerde tasarlanmış olan 2016 İlkbahar-Yaz Koleksiyonu’ndan öne çıkan modelleri basına tanıtan top model, gözlük seçiminde dikkat edilmesi gerekenlerin de altını çizdi.

55 yıllık geçmişi bulunan Luxottica; güçlü ve geniş marka portföyü ile lüks, premium fashion, fast fashion, lifestyle ve spor gözlük alanlarında liderdir. Bünyesinde Ray-Ban, Oakley, Vogue Eyewear, Persol, Oliver Peoples, Alain Mikli ve Arnette; lisanslı markalarda ise Giorgio Armani, Bulgari, Burberry, Chanel, Coach, Dolce & Gabbana, DKNY, Emporio Armani, Polo Ralph Lauren Group, Prada Group, Michael Kors, Tiffany ve Versace yer alıyor.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>