>

KÜLTÜR-SANAT

Hugh Jackman Türk Yemeklerini Denemek İçin Sabırsızlanıyor

Hollywood ve Broadway’in gözde ismi Hugh Jackman, 17-18-19-20 Mart tarihlerinde Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde...
 
   
 
 
     

Gelmeden önce Türkiye’deki hayranlarına seslenen Jackman, Türk yemeklerinin hepsinden denemek için sabırsızlandığını söyledi. Diyette olduğunu belirten Jackman, beslenme uzmanının izin verdiği ölçüde, Türk yemekleriyle buluşmanın heyecanını yaşadığını da vurguladı.

Bu arada ünlü yıldız, beyazperdede olduğu kadar sosyal medyada da bir numara. Hugh Jackman’ın Instagram’da 1.3 milyon, Twitter’da ise 4.8 milyonun üzerinde takipçisi bulunuyor. Geçtiğimiz aylarda iCloud’da ünlü hesaplarının hack’lenmesi krizinden nasibini alan Hugh Jackman, cep telefonu numarasına ulaşan özellikle kadın hayranlarının mesaj bombardımanına maruz kaldı. Özellikle Türk hayranları ünlü aktöre yüzlerce mesaj yollayarak, İstanbul'a gelmesini dört gözle beklediklerini söylediler.

Dev müzikal performans!

Hugh Jackman İstanbul’daki performansında 30 kişilik orkestra ve dançıları ile sahne alacak. Sanatçı, Broadway’de seslendirdiği ‘Singin’ in the Rain’ ve ‘Guys and Dolls’ gibi klasik olmuş müzikallerden yorumlara da yer vereceği ‘An Evening with Hugh Jackman’ gösterisi ile  17 – 20 Mart tarihlerinde Türkiye’deki hayranlarıyla buluşacak. Sezonun bomba isimlerinden biri olan Hugh Jackman’ın bu muhteşem şovunu kaçırmayın!

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>