>

KÜLTÜR-SANAT

Hülya Avşar Cesur Açıklamalarıyla “Sabah Kahvesi”nde

Bilinmeyen yönlerini, özel hayatını, siyasete bakışını, pişmanlıklarını samimiyetle anlatıyor...
 
   
 
 
     

360 ekranlarında 04 Mart Çarşamba saat 09.45’te yayınlanacak Sabah Kahvesi” programında Uyanış Tuğtaş Bayar’ın konuğu olan Hülya Avşar, “Dört duvar arasında pişmanlıklar yaşadım, çok pes ettiğim zamanlar oldu ama dik duruşumu korudum” dedi. Kaya Çilingiroğlu’nu çok sevdiğini ve saygı duyduğunu da belirten Avşar, programda siyasi görüşlerini paylaştı. “Siyasete girmeyi düşünmüyorum” derken “Ak Parti, diğer partilerle arayı çok açtı” dedi.

Türkiye’nin en zeki kadını olduğu yönündeki yorumları doğru bulduğunu söyleyen ünlü oyuncu “Oscar’lı filmlerde oynamak için daha yaşlı olmayı isterdim” dedi. Hakkınızda yazılanları yakından takip ettiğini söyleyen Avşar, “Beni uyaranları mutlaka dikkate alırım ama diğer yorumlara pek bakmam. Spor yaparken de ne zaman sağıma soluma baksam beni geçen var mı diye hep elendim, sağıma soluma bakmadığım yarışlarda hep kazandım” dedi.

04 Mart Çarşamba saat 09.45’te Hülya Avşar’ın konukluğu ile sohbet, muhabbet ve samimiyet dolu program Uyanış Tuğtaş Bayar ile Sabah Kahvesi’ni 360 ekranlarında izleyebilirsiniz.

Uyanış Tuğtaş Bayar “Sabah Kahvesi” programı ile 360 ekranlarında Pazartesi, Salı, Çarşamba saat 09.45’te iş dünyasının önde gelen kadınlarını programına konuk ediyor. Konuklarının hayallerini, hedeflerini, bilinmeyenlerini soruyor. İş dünyasında ve hayatın içinde kadın olmak ve daha fazlası bu programda…

360; değişen yayın anlayışı ile yeni programları ve yeni yüzleriyle hayatın tüm renklerini ve seslerini ekranlara taşıyor.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>