>

KÜLTÜR-SANAT

Imagine Dragons Eylül’de İlk Kez İstanbul’da!

Eylül konserlerinin kapak yıldızı…
 
   
 
 
     

Las Vegas çıkışlı olan ve rock müziğe getirdikleri yenilikçi tarzla kısa bir sürede tüm dünyada tanınan indie/alternative rock grubu IMAGINE DRAGONS Eylül’de ilk kez İstanbul’da sahne alacak.

Şehrin olmazları olduran festivali ISTANBUL BLUE NIGHT ,BKM organizasyonuyla 2 Eylül’de KüçükÇiftlik Park’ta IMAGINE DRAGONS’ı ilk kez Türkiye’deki hayranlarıyla buluşturmaya hazırlanıyor. Festivalin aynı gün diğer konuğu ise; THE VACCINES

2008 yılında ilk tohumları atılan grup bugüne kadar 3 stüdyo albümü yayınladılar. Satış rekorları kıran bu albümlerde ilki olan, 2012 yazında yayınladıkları “Night Vision” albümünde yer alan ve şimdiden rock klasikleri arasında yerini alan “Radioactive” şarkısı ile tüm dünyada satış rekorları kıran grubun. daha ilk albümden itibaren bu kadar sevilmesinin nedeni; özellikle pop dinleyenlerin bile kendilerine hayran bırakan yenilikçi rock anlayışına sahip olmalarıdır.

Geçtiğimiz yaz aylarında çıkardıkları “EVOLVE”albümü ile Dünya Turnesi’ne başlayan grup 2 Eylül’de İstanbul’u sallayacak.

Eğer hala bilet almadıysanız Eylül konserlerinin kapak yıldızı IMAGINE DRAGONS’u canlı izleme şansını çoktan kaçırdınız.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>