>

KÜLTÜR-SANAT

İstanbul Live’da Kırmızı’yla Rock “Harem Feat. Asena” ile Dans!

Kaçırılmaması gereken muhteşem bir gösteri sizleri bekliyor...
 
   
 
 
     

Türkiye’nin, tamamı kadınlardan oluşan tek rock grubu KIRMIZI; 3 Şubat 2012, Cuma akşamı, bir türe bağlı kalmadan oluşturduğu özgün müziği ile iç isyanını Istanbul Live dinleyicileriyle paylaşacak! 4 Şubat 2012, Cumartesi akşamı ise Türkiye'den çıkan en büyük dans projesi Harem; Asena, Mustafa Ceceli, Hüsnü Şenlendirici, Aytaç Doğan gibi birçok ünlü ismin ve oryantal dans grubunun konuk olacağı muhteşem bir gösteri ile Istanbul Live sahnesinde!

İdil Çağatay (vokal), Aslı Polat (davul), Ecem Otgucuoğlu (basgitar) ve Saba Arat’tan (elektrogitar) oluşan KIRMIZI; 2010 yılında ilk maxi single çalışmasını yayınlarken, aynı yıl Ozzy Osbourne’un kişisel tercihi ile Turkcell Kuruçeşme Arena konserine ön grup olarak seçildi. 2011’de “Türkiye’nin ilk kadın rock grubu albümü” olan “İsyan”ı piyasaya sunan KIRMIZI, albümün ilk videosunu Hayko Cepkin ile seslendirilen “Çekilin Başımdan” şarkısına çekti. Hollanda’da gerçekleşen, Avrupa’nın büyük kültür festivallerinden “Festival Mundial”de Türkiye’yi temsil eden grubun albümü Amerika ve İngiltere radyolarında yayına alındı.

Dört muhteşem perküsyon sanatçısından oluşan dans projesi Harem; Istanbul Live’da vereceği konserde, konuk sanatçı olarak Asena’yı ve Mustafa Ceceli, Hüsnü Şenlendirici, Aytaç Doğan gibi özel isimleri ağırlayacak. Albüm çalışmalarıyla Japonya’dan Amerika’ya kadar müzik vitrinlerini süsleyen ve İstiklal Caddesi’nin çok bilinen dans şarkılarına imza atan grup, elektronik dans müziğinin üstüne perküsyonla doğaçlama yaptıkları parçalarıyla büyük beğeni topluyor. Harem, oryantal dans grubunun da konuk olacağı gecede, Istanbul Live’ın konuklarına dans ve müzik dolu bir gece yaşatacak.

Major Müzik Organizasyon – Eyüp İblağ’ın program yönetimini devraldığı Istanbul Live; yeni sezonda sadece iyi müzik yapan isimlere yer verme politikasıyla yola çıktı. Istanbul Live’da ayrıca, izleyicilerin konser öncesi ve sonrasında yine iyi müzik eşliğinde vakit geçirebilecekleri bir “Lounge Bar” açıldı. Ziyaretçiler, 3. katta bulunan canlı müzik salonuna; giriş katındaki bu “Lounge Bar”da Lounge Bar özel asansör ve merdivenleri kullanarak giriş yapıyor. Istanbul Live, böylece izleyicisine giriş katında özel bir servis sunuyor.

İstiklal Caddesi Ağa Camii’nin sokağında bulunan Istanbul Live’da, gerçekleşecek konserlerin kapı açılış saati 21:00. Konser biletleri Biletix’ten ve Istanbul Live’dan temin edilebilir.

Bilgi için: www.istanbulliveperformance.com
www.biletix.com

Bilet Fiyatları:
KIRMIZI: 15 TL
HAREM: 20 TL


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>