>

KÜLTÜR-SANAT

İstanbul Night Flight Konserleri Mayıs’ta Başlıyor

Turkcell Platinum, dünya starlarını bu yıl da “İstanbul Night Flight” konserleri serisinde bir araya getiriyor.
 
   
 
 
     


Turkcell Platinum’un ana sponsorluğunda, Events Across Turkey organizasyonuyla düzenlenecek “Turkcell Platinum İstanbul Night Flight” konserleri 25 Mayıs - 29 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek. Topkapı Sarayı’nın birinci avlusunda bulunan ve Türkiye’nin ilk müzesi olarak bilinen, ülkemizin en önemli tarihi yerlerinden biri olan Aya İrini’de gerçekleşecek konserler serisinde müzikseverler dünyanın önde gelen sanatçılarının eserlerini 25 Mayıs – 29 Ekim tarihleri arasında Turkcell Platinum’in Ana Sponsorluğunda dinleme şansı bulacaklar.


Aya İrini’nin büyülü atmosferinde gerçekleşecek “Turkcell Platinum İstanbul Night Flight” konser serisinde müzikseverler, Burgan Bank ve Bahçeşehir Üniversitesi’nin de katkılarıyla; David Helfgott, Karsu, Sarah Chang, Ye-Eun Choi & Dmitry Shishkin, Olga Scheps, Fazıl Say, Berlin Staatskapelle String Quartet ve bu sene An Epic Symphony § Sertab Erener ile buluşacaklar.


29 Ekim gecesi gerçekleşecek An Epic Symphony § Sertab Erener konserinin birinci bölümünde ise Nejat İşler’in ilk kez Night Flight Symphony Orchestra’sı eşliğinde sergileyeceği performansı dinleyicilere unutulmaz bir gece yaşatacak.


“Turkcell Platinum İstanbul Night Flight” dinleyicisine “Bahçede Kim Var?” konseptiyle Batu Mutlugil, Tuncer Tunceli, Deniz Tuzcuoğlu, Bilge Kösebalaban, Göksenin, Doğan Duru ve daha bir çok isim ile Aya İrini’nin bahçesinde mini konserler ve çok özel performanslar sunacak.


Turkcell Platinum’un ana sponsorluğunda, Events Across Turkey organizasyonuyla düzenlenecek “Turkcell Platinum İstanbul Night Flight” konserlerinin biletleri ise biletix.com.tr’den ve etkinlik günleri etkinlik gişesinden temin edilebilecek.


Konserler ve Tarihleri:

25 Mayıs DAVID HELFGOTT

06 Temmuz KARSU

07 Eylül SARAH CHANG

28 Eylül YE-EUN CHOI & DMITRY SHISHKIN

12 Ekim OLGA SCHEPS

19 Ekim FAZIL SAY

26 Ekim BERLIN STAATSKAPELLE STRING QUARTET

29 Ekim AN EPIC SYMPHONY & SERTAB ERENER


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>