>

KÜLTÜR-SANAT

İstanbul Rooftop Festival 7 Eylül’de İstanbullularla Buluşacak!


İstanbul’un büyüleyici teraslarında, eşsiz bir deneyim…
 
   
 
 
     

Bir Sonbahar klasiği haline gelen İstanbul Rooftop Festival, bu sene It’s Chiller Time desteğiyle gerçekleşecek. İstanbul’un en popüler 12 terasında aynı anda gerçekleşecek festival, 7 Eylül Cumartesi günü katılımcılarına farklı bir festival deneyimi yaşatacak.

Bu sene It’s Chiller Time desteğiyle gerçekleşecek İstanbul Rooftop Festival, XXX’ten fazla müzisyene ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Yaz aylarına keyifli bir veda olacak festival, sanatçı performanslarının yanı sıra birbirinden farklı aktivitelerle de katılımcıları gün boyu sürecek eğlenceye ortak edecek.

Elektronik müziğe olan tutkusunu, kendi kökeni olan Afrika ritimleri ve özleri ile birleştiren Floyd Lavine, 1994 yılından beri beraber müzik yapan ve elektronik ve tech-house müziğin melodik ritimlerini benimseyen Berlin merkezli duo Dole & Kom ve eşsiz enerjisiylew tekno/house müziği old school ve günümüz tınıları ile harmanlayan Jack the Rapper gibi dünyaca ünlü sanatçılar 7 Eylül Cumartesi günü dinleyicilerine benzersiz bir deneyim yaşatmak için It’s Chiller Time desteğiyle İstanbul Rooftop Festival’de müzikseverlerle buluşacak.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>