>

KÜLTÜR-SANAT

Kadın Tamir Servisi

İlhan Uçkan “Kadın Tamir Servisi”’ni gururla hizmetinize sunar!
 
   
 
 
     
Daha önce Artemis Yayınları’ndan çıkan Doğru Erkeği Bulma Kılavuzu, Kadınları Kullanma Kılavuzu, Aşk Oyunları Kılavuzu, Terk Etme Oyunları Kılavuzu ve Aldatılan Kadının Kılavuzu kitaplarında kadın ve erkeklere rehberlik eden İlhan Uçkan, bu defa Neşeli Bilgi serisinin birinci kitabı Kadın Tamir Servisi ile okurlara ulaşıyor. Hemen hemen herkesin ilişkisinde yaptığı hataları başarılı bir biçimde saptayan Uçkan, verdiği tavsiyelerle sağlıklı birlikteliğin tarifini veriyor adeta. Görsel ve yazılı medya sayesinde yakından tanıdığımız İlhan Uçkan, bundan böyle yeni serisi ve yeni projeleriyle aramızda olacak.Kadın Tamir Servisi
İlhan Uçkan
Artemis Yayınları


İLHAN UÇKAN KİMDİR?

Mimar Sinan Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, Resim Bölümü'nü bitirdi. 1992’de ilk kişisel sergisini açtı. Çeşitli resim ve enstalasyon sergi faaliyetlerini sürdürürken, Express, Kadınca, Esquire, Max, Domus M gibi dergilerde yazarlık, köşe yazarlığı, editörlük, koordinatörlük görevlerinde bulundu ve bazı radyolarda program hazırladı. Resimde “optik oyunlara” olan ilgisi giderek “hayatın içindeki oyun” kavramına, özellikle de “cinsler arası oyunlara” doğru yöneldi.

“Oyun Teorisi”ni cinsler arası ilişkilere uyarladı.

Bir “oyun alanı” olarak değerlendirdiği ilişkiler için stratejiler ve taktikler geliştirdiği kitaplarıyla ilişkilere farklı ve “oyuncul” bir bakış açısı kazandırdı.

2006’da Türkiye’nin ilk ilişki danışmanlık şirketi olan Kırmızı Danışmanlık’ı Nişantaşı’nda kurdu. (www.kirmizi-danismanlik.com)

“Kırmızı Günler” isimli haftaiçi her gün canlı yayınlanan TV programını Kanal 1’de yaptı. 2007’de Show TV “Uçan Kuş” magazin programında yer aldı.

2003–2008 tarihleri arasında Milliyet Gazetesi’nde “Bilirkişi Raporu” isimli köşesinde yazdı.

www.ilhanuckan.com’da okuyucularıyla buluşuyor ve www.oynayaninsan.com’da okurlarının kendi ilişki taktiklerini geliştirmelerine imkân sağlıyor.

İLHAN UÇKAN KİTAPLARI:

Oynayaninsan Serisi: Erkekleri Kullanma Kılavuzu,
Kadınları Kullanma Kılavuzu: Doğru Erkeği Bulma Kılavuzu,
Aşk Oyunları Kılavuzu: Terk Etme Oyunları Kılavuzu
Bilirkişi Raporu Serisi: Aldatılan Kadının Kılavuzu
Roman: Aşk Büyüsü
Neşeli Bilgi Dizisi: Kadın Tamir Servisi

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>