>

KÜLTÜR-SANAT

Kocan Kadar Konuş Diriliş’ten Kahkaha Yine Bol

Biz de yaşamıştık dedirtecek!
 
   
 
 
     

Yapımını BKM, yönetmenliğini Kıvanç Baruönü’nün üstlendiği, senaryosu Kıvanç Baruönü ve Şebnem Burcuoğlu’na ait olan, başrollerinde Ezgi Mola ve Murat Yıldırım’ın yer aldığı Kocan Kadar Konuş Diriliş filminin 1 Ocak’taki vizyonu öncesi, kahkahası bol yeni tanıtımları yayınlandı.

Son yılların en sevilen romantik komedi filmi olan ve serinin ilk filmiyle gişede büyük başarı yakalayan Kocan Kadar Konuş Diriliş’in bol kahkahalı sahnelerinden oluşan iki yeni tanıtımı izleyicinin beğenisine sunuldu.

Geleneksel Türk kızı kalıplarının karşısında duran Efsun’un hayatının aşkı Sinan’la olan evlilik sürecini eğlenceli bir dille anlatan Kocan Kadar Konuş Diriliş, Ezgi Mola ve Murat Yıldırım’ın başarılı performanslarının yanı sıra usta oyuncular Nevra Serezli ve Hümeyra’nın oyunculuklarıyla da taçlanıyor.

Efsun’un geleneksel evlilik kalıplarının karşısında durduğu, maaile çıkılan çeyiz alış verişi ve ailelerin ilk tanışma stresini yaşadığı ve acaba kayınvalidem beni sever mi? Korkusunu ‘mega kaynana’ Cavide’yle taçlandırdığı bu süreçte izleyiciye biz de bunları yaşamıştık dedirtecek….

Dev kadro Kocan Kadar Konuş Diriliş için buluştu


Kocan Kadar Konuş Diriliş filmi ilk filmde olduğu gibi yine başarılı oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor. Ezgi Mola ve Murat Yıldırım’ın başrolünü paylaştığı filmde, Hümeyra , Nevra Serezli , Gülenay Kalkan, Eda Ece, Begüm Öner , Gül Arıcı, Muhammet Uzuner , İsmail İncekara , Nilgün Kasapbaşoğlu , Hakan Salınmış, Enis Arıkan, Bora Akkaş, Güven Murat Akpınar, Güçlü Yalçıner, Mehmet Baran Erdoğan, Tolga Çıklaçiftçi, Romina Özipekçi, Gözde Seda Altuner, Burak Topaloğlu, Emine Gülsüm Göznümer, Ayten Mısırlıoğlu yer alıyor.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>