>

KÜLTÜR-SANAT

Grup Laçin`in Solistinden Yeni Albüm!

Başarılı müzisyen Hakan Alkar, özlenen, hasret duyulan ve hiç eskimeyerek dinleyicisine her dönem eşlik edecek kalıcı bir albüm projesiyle müzikseverlerle buluştu.
 
   
 
 
     

''HAKAN ALKAR'' YENİ ALBÜM YAYINLADI!

70’li ve 80’li yıllarda Türkiye’ye damgasını vurmuş şarkılarının tadında, aynı zamanda o günlerin hepimizin kalbinde yer etmiş tınılarının ve duygularının hâkim olduğu ''Gurbet Kuşları'' albümü, günümüze uyarlanarak müzik ziyafetine dönüştü.
Albümün çıkış şarkısı Gurbet Kuşları’nın sözü, müziği Vedat Karkın'a ait olurken düzenlemesi ise aynı zamanda albümün müzik yönetmenliğini de üstlenen başarılı prodüktör Barış Engürlü imzası taşıyor.

Albümün genel olarak, Ferdi Tayfur, Müslüm Gürses, Orhan Gencebay ve daha nice değerli müzisyenlerin gönüllerde çok özel yeri olan bir sound ile hazırlanmış olması dikkat çekiyor. Albüm dinleyicisinin eski günlerin samimi ve içten duyguları eşliğinde her şarkıyı ruhunda hissedeceği aşikâr...

Müziğe olan ilgisi çocuk yaşlarda bağlama çalarak başlayan Hakan Alkar, konservatuvar eğitimi devam ederken gelen teklif üzerine Grup Laçin'in solistliğini yapmaya başladı. 1998 yılında “Bekâr Gezelim”, 2000 yılında “Sevdalım”, 2002 yılında “Ayşe'lerin Ayşe'si”, 2003 yılında da “Şinanari” isimli albümleriyle dinleyenlerin beğenisini ve takdirini kazanan başarılı sanatçıya bu son albümünde ise değerli ve usta müzisyen Orhan Ölmez desteğini esirgemedi.

Orhan Ölmez'in değerli desteklerinden gurur ve onur duyduğunu dile getiren Hakan Alkar, uzun süreden sonra solo albüm yayınlamamanın da heyecanını ve mutluluğunu yaşıyor.

Hakan Alkar'ın yeni albümü; Gurbet Kuşları, Bulabildin mi, Hep Dost, Keş Diyorlar, Tam Zamanı, Leylam, Perişan ve Umut adı taşıyan toplam 8 şarkıdan oluşuyor.

''Gurbet Kuşları'' albümü tüm müzik platformlarında ve Müzik Ölmez Youtube kanalında yayında!

https://www.youtube.com/watch?v=DQyZYbG92Hs&list=PLX0yWp3UdVRRH4S5Ii1gYgCxbzfjC9yX5&index=1


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>