>

GÜZELLİK

İstenmeyen tüylere çözüm

Türkiye’nin ilk bitkisel özlü tüy azaltıcı ve inceltici bakım kremi olması ile bir ilke imza atan BIODER, “4. Ulusal Eczacılık Fuarı”nda ziyaretçilere bilgi veriyor.
 
   
 
 
     
BIODER istenmeyen tüylere çözüm

Türkiye’nin ilk bitkisel tüy azaltıcı ve inceltici bakım kremi BIODER 15 – 17 Nisan tarihleri arasında Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan “4. Ulusal Eczacılık Fuarı”nda Türkiye genelindeki eczacı ve doktorlar ile buluşuyor.

Türkiye’nin ilk bitkisel özlü tüy azaltıcı ve inceltici bakım kremi olması ile bir ilke imza atan BIODER, ecza sektörünün tek fuarı olan ve sağlık sektörü uzmanları, doktorlar ve eczacılar tarafından büyük ilgi gören “4. Ulusal Eczacılık Fuarı”nda ziyaretçilere bilgi veriyor.

BIODER yetkilileri üç gün boyunca fuarda yer alacak standında eczacılara kıl yapısı, kılın gelişimi ve bu gelişimi engellemek için BIODER’in sunduğu çözümü anlatıyor.

BIODER ile Pürüzsüz Sağlıklı Bir Cilt

Türk insanının en çok şikayetçi oldukları estetik problemlerinin başını çeken istenmeyen tüylerden kurtulmak BIODER ile sorun olmaktan çıkıyor. Bitki özlü formülü ile Türkiye’de bir ilke imza atan BIODER kullanılmaya başlandıktan üç ay sonra tüyleri yüzde 25 oranında, 8 ay sonra ise yüzde 80 oranında azaltıyor ve inceltiyor. Düzenli BIODER kullanımından sonra etkisiz hale gelen kıl kökleri, daha az ve ince çıkıyor.

İstenmeyen Tüylere Ekonomik Çözüm

Epilasyon gibi pahalı, ağda, makine, ip, cımbız gibi acı verici ve geçici çözümler sağlayan yöntemlere karşı ekonomik ve kesin çözüm sağlayan BIODER cilde ekstra bakım yapmasıyla da avantaj yaratıyor. Evde uygulanmasıyla kullanıcılara kullanım avantajı sağlayan BIODER diğer kalıcı yöntemlere göre ekonomik olması ile de dikkat çekiyor.

Üniversitelerden Onaylı

İstanbul Çapa Tıp Fakültesi ve Eskişehir Anadolu Üniversitesi Eczacılık Fakültesi tarafından yapılan klinik deneylerle etkinliği kanıtlanmış olan BIODER, istenmeyen tüyleri yok etmenin yanı sıra cildin PH dengesini koruyarak cilt nemini yüzde 3, yumuşaklığını ise 4 kat artırıyor.

140 ml.lik vücut, 80 ml.lik yüz ve 40 ml.lik küçük bölgelere özel ürünü olmak üzere üç farklı çeşidi bulunan BIODER istenmeyen tüylerden arındırılan temiz cilde her gece yatmadan önce uygulanıyor.


Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>