>

KÜLTÜR-SANAT

Komedi Filmi ‘Kaç Kaçabilirsen’in Çekimleri Tamamlandı!

Tuana Yapım/Süleyman Kaptan yapımcılığında seyirciyle buluşacak olan, ‘Kaç Kaçabilirsen’ isimli komedi filminin çekimleri tamamlandı.
 
   
 
 
     

Yönetmenliğini Hakan Eser’in yaptığı filmde, ünlü oyuncular Önder Açıkbaş, Enis Arıkan, Seda Güven, Tuğçe Karabacak ve Cezmi Baskın rol aldı.

Ünlü oyuncular Önder Açıkbaş, Enis Arıkan, Seda Güven, Tuğçe Karabacak ve Cezmi Baskın; Hakan Esen’in yönettiği ve yapımcılığını Tuana Yapım / Süleyman Kaptan’ın üstlendiği ‘Kaç Kaçabilirsen’ isimli sinema filminde buluştu.

Dört hafta gibi bir sürede tamamlanan ve çekimleri İstanbul Fatih semti ve tarihi Çemberlitaş Sineması’nda gerçekleşen film, Çarçabuk Kargo isimli bir şirkette teslimat elemanı olarak çalışan iki kardeşin trajikomik hikayesini anlatıyor.

Filmde, İsmail (Önder Açıkbaş) ve Ergüven ( Enis Arıkan), aralarında 5 yaş bulunan ve aynı kargo şirketinde çalışan 2 kardeştir. Bir gün teslimat yaparken, bir sigortacının (Seda Güven) aracına çarparlar. Bu olay, iki kardeşin monoton yaşamlarının seyrini değiştirecek bir dizi trajikomik olayın da başlangıcı olacaktır. Tuğçe Karabacak’ı polis rolüyle izleyeceğimiz filmin sürpriz ismi ise, filmde canlandırdığı ‘Jack Black’ lakaplı korku yönetmeni rolü ile efsanevi oyuncu Cezmi Baskın olacak.

FİLMDEKİ TRİPORTÖR KAYSERİLİ BİR TAMİR USTASINDAN BULUNDU


İsmail ve Ergüven kardeşlerin çocukluklarına ait anılarına da şahit olacağımız filmde kullanılan triportör, Kayseri’deki bir tamir ustasından bulunarak İstanbul’a getirildi.

Filmin, Nisan ayında seyirciyle buluşması bekleniyor.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>