>

KÜLTÜR-SANAT

“Kuçu Kuçu” Hem Avrupa Hem Asya’da!

Özgü Namal ve Selen Uçer’in birlikte rol aldıkları “Kuçu Kuçu” tiyatro oyunu, hem Avrupa, hem de Asya yakasında seyircisiyle buluşmaya devam ediyor!
 
   
 
 
     

Sırların ortaya çıkmasıyla yavaş yavaş çığırından çıkan bir karşılaşmayı, komedi ve dramla iç içe sunan “Kuçu Kuçu”; 25 Aralık 2012, Salı akşamı saat 21:00’de Trump Towers Tiyatro’da, 26 Aralık 2012, Çarşamba akşamı saat 20:30’da ise Kadıköy Halk Eğitim Merkezi’nde sahnelenecek.

Fransız yazar Fabrice Roger-Lacan’ın oyunundan, Kerem Ayan’ın uyarlayıp yönettiği, AYSA Prodüksiyon Tiyatrosu’nun komedi - dram tarzındaki tek perdelik yeni oyunu “Kuçu Kuçu”da; 6 yıl aradan sonra tiyatro sahnesine geri dönen Özgü Namal ve Selen Uçer oyunculuklarıyla büyük beğeni topluyorlar.

AYSA Prodüksiyon Tiyatrosu’nun tek perdelik yeni oyunu “Kuçu Kuçu”da her şey, önemli işadamı Kudret Bey’in, hafta sonunu geçirmek üzere gözde çalışanı Ragıp ve karısı Melis’i, adadaki villasına çağırmasıyla başlar. Kocasından önce gelen Melis’i, Kudret Bey’in karısı Melda karşılar. Melda ve Melis, tanışıp sohbet ederek kocalarının işten gelmesini beklemeye başlarlar. Zaman ilerledikçe sohbetin rengi değişir. Belki de onları bir araya getiren şey sadece kocalarının iş ilişkisi değildir; iki genç kadının geçmişlerindeki sırlar ortaya çıktıkça, olaylar da yavaş yavaş çığırından çıkar. Nezaket kuralları dâhilinde başlayan bu karşılaşma, acımasız bir hesaplaşmaya dönüşür…

Kerem Ayan’ın Fransızcadan uyarlayıp sahneye taşıdığı “Kuçu Kuçu”nun dekoru Gamze Kuş, ışık tasarımı ise Arek Nişanyan tarafından hazırlanıyor. Oyunun bir başka sürprizi ise; Bülent Ortaçgil’in, seyircilere Özge Fışkın’ın sesinden ulaşan unutulmaz şarkısı “Benimle Oynar Mısın?”…

Özgü Namal ve Selen Uçer’in performanslarıyla göz doldurduğu “Kuçu Kuçu”; 25 Aralık 2012, Salı akşamı saat 21:00’de Trump Towers Tiyatro’da, 26 Aralık 2012, Çarşamba akşamı saat 20:30’da ise Kadıköy Halk Eğitim Merkezi’nde sahnelenecek. Oyunlara ait biletler; Biletix’ten ve oyunun sahneleneceği salonların gişelerinden temin edilebilir. 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>