>

KÜLTÜR-SANAT

KüçükÇiftlik Bahçe Olduğu Gibi Sunar!

Küçükçiftlik Bahçe kaldığı yerden devam ediyor!
 
   
 
 
     

Şehrin eğlence merkezi KüçükÇiftlik Park’ın yeşil yüzü KüçükÇiftlik Bahçe güneşin ruhumuzu ısıtmasıyla birlikte bize tekrar “Merhaba” diyor! Yoğun geçen haftanın stresini atmak için haftanın ortasında bir mola vermek, şehrin merkezinde ancak şehir stresinden uzakta, yıldızların altına uzanıp müziği içinde hissetmek isteyen İstanbullular KüçükÇiftlik Bahçe’de %100 Müzik’in keyfini doyasıya yaşayacak. Yıldızların altında dans etmek, çimlere serilmek, sevdiklerinle iyi vakit geçirmek istiyorsan seni de Bahçe’ye bekliyoruz, çünkü KüçükÇiftlik Bahçe’de her şey olduğu gibi…

Çimlerin üstünde yıldızların altında!

Açık havanın özlemini duyan İstanbullular Bahçenin samimi ortamında güzel müzik, iyi yiyecek ve içecek ile birlikte farklı müzik türlerinden yerli sanatçıların performanslarını dinlemek için dostlarıyla bir araya gelecek.

Geçtiğimiz sezon sonbaharın ılık esintileri eşliğinde iyi müziğin keyfini yaşatan KüçükÇiftlik Bahçe, farklı müzik türlerinden yerli sanatçıları hafta içi yaz akşamları müzikseverlerle buluşturacak. URU organizasyonu ile gerçekleşecek KüçükÇiftlik Bahçe konserleri yaz ayları boyunca devam edecek.

27 Mayıs: Ceyl’an Ertem / Ufuk Beydemir/ Sedef Sebüktekin
28 Mayıs: Feridun Düzağaç / TNK / Nilipek.
3 Haziran: Cem Adrian / Kalben / Murat Yılmazyıldırım
10 Haziran: Islandman / Kaan Düzarat / Kozmonotosman / Akın Sevgör
17 Haziran: Gripin / Yüksek Sadakat / İkiye On Kala

Kapı açılış: 18:00
Organizasyon URU, biletler Biletix’te.
Öğrenci: 45 TL / Tam: 70 TL


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>