>

KÜLTÜR-SANAT

La Casa De Papel’in Sesi Cecilia Krull 3 Mayıs’da CSO Ada Ankara Ana Salon’da!

Popüler dizi La Casa De Papel’de seslendirdiği jenerik şarkısı “My Life Is Going On” ile tüm dünyada bir milyarın üzerinde dinlenen, 2019 yılında “Hard” isimli single’ının ardından 2020 yılında yayınladığı “Losing My Mind” şarkısıyla müzikseverlerin büyük beğenisini kazanan Cecilia Krull müzikseverlerle buluşacak.
 
   
 
 
     

2020’de “Agnus Dei”, 2021’de “Can’t Take My Eyes Off You” ve 2022 yılında yepyeni albümünün ilk teklisi “Out in Style”ı yayınlayan Cecilia Krull, bugüne kadar tüm Avrupa, Latin Amerika ve Ortadoğu’nda sahne aldı ve birçok prestijli festivalde performanslar sergiledi.

Müzisyen bir aileden gelen ve kariyerine 7 yaşında Disney filmlerinin şarkılarını seslendirerek başlayan şarkıcı ve besteci Cecilia Krull, Fransa, Küba, Almanya ve İspanyol kökleri ile genç yaşına rağmen günümüzün en önemli yeni kuşak caz şarkıcılarından biri olarak gösteriliyor. Sanatçı caz dışında Pop, Groove ve Soul gibi farklı müzik tarzlarında da şarkılar seslendiriyor.

Jorge Pardo, Robert Glasper, Javier Colina, Gustav Lundgren, Mel Bringuez, Pedro Itu-rraide, Guillermo McGill, Andreas Unge, Pablo Martin Caminero, Borja Ba rrueta, Daniel Garcia Bruno, Bob Sands, Pedro Ruy Bias, Pepe Rivero, Gaston Joya, Michael Olivera, Reinier Elizarde, Ivan Melon Lewis gibi uluslararası üne sahip çok sayıda müzisyenle de müzikal işbirlikleri gerçekleştiren Cecilia Krull, Manuel Santisteban ile birlikte “Three Meters Above The Sky” (2010), “Fuga de Cerebros 2” (2011), "Ms to Vis "(2016), "The House of Paper” (2017) ve “The Accident" (2018) gibi birçok soundtrack çalışmasına da imza attı.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>