>

KÜLTÜR-SANAT

Lady Gaga İstanbul’da!

16 Eylül’de İTÜ Stadyumu’nda Türkiye’deki ilk konserini vermeye hazırlanan Lady Gaga bugün İstanbul’a geldi.
 
   
 
 
     

Lady Gaga, kendisini saatlerce bekleyen hayranlarının meraklı bakışları ve çığlıkları arasında uçaktan indi. Hayranlarının sevgi gösterilerine onlara el sallayarak karşılık veren Lady Gaga, hayranlarına imza verip fotoğraf çektirdikten sonra dinlenmek için oteline gitti. Lady Gaga’nın konserden önceki gün, planları arasında İstanbul’u gezmek ve öncelikle bir hamam keyfi yapmak yer alıyor.

Toplam 21 tır ile İstanbul’a gelecek olan pop kraliçesinin performansının en iyi şekilde olabilmesi için arkada dev bir ekip çalışıyor. Performansını 14 dansçı ve 5 grup üyesi ile birlikte sergileyen Lady Gaga, sahnede giydiği birbirinden renkli kıyafetler için tam 14 gardrop ile geziyor. Lady Gaga, şov sırasında 30 saniye gibi rekor bir sürede tasarımı oldukça zor olan kıyafetlerini değiştirebiliyor.

Live Nation Global Touring’den yapılan açıklamaya gore “Lady Gaga’s artRAVE: the ARTPOP Ball” turnesinin Kuzey Avrupa ve Avrupa bilet satışlarına inanılmaz bir talep var ve bu talebi karşılayabilmek adına da ek konserler turneye ekleniyor.

16 Eylül’de İTÜ Stadyumu’nda Doritos ana sponsorluğunda gerçekleşecek olan Lady Gaga konseriyle ilgili detaylı bilgi için www.pozitiflive.com adresini ziyaret edebilirsiniz.


 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>