>

KÜLTÜR-SANAT

Lara Fabian Rüzgarı

Dünyaca ünlü yıldız Lara Fabian, Zorlu PSM’ de dün gece verdiği konserle sevenlerine unutulmaz bir gece yaşattı.
 
   
 
 
     

Türkiye ile arasında özel bir bağ olduğu ifaden eden Lara Fabian, dün gece Zorlu PSM’de sesi ve şarkılarıyla Türk hayranlarının içini ısıtan büyülü bir performans sergiledi. İzleyicilerini "Merhaba İstanbul" diye selamlayan Lara Fabian, kızına ve annesine ithafen yazdığı şarkıların hikayelerini anlatırken duygulu anlar yaşadı.

Piu Entertainment ve 73 Organizasyon işbirliği ile Türkiye'ye gelen Lara Fabian,"I Will Love Again”, “Je’Taime” gibi gönüllerde taht kuran parçalarının yanı sıra yeni albümü "Ma Vie Dans La Tienne"den de şarkılar seslendirerek izleyicilere eşsiz bir gece yaşattı. Yoğun ilgi sebebiyle konser sayısını 2 güne çıkartan yıldız şarkıcı, büyük ilgi için izleyicilerine Türkçe teşekkür etti. Lara Fabian, Shangri-La Otel'in de katkılarıyla bu akşam bir kez daha İstanbullu müzikseverlerle buluşacak.

Biletleri günler öncesinde tükenen Lara Fabian, aynı zamanda dünya üzerinde 20 milyonun üzerinde albüm satmıştır. Geçen sene de Zorlu PSM’ de 3 gece üst üste kapalı gişe konser veren efsanevi sanatçı Lara Fabian, izleyicileri bir kez daha büyüledi.

 

Favorilerinize ekleyinAnasayfaya dönPaylaşın
cosmoturk önerisi
GÜNLÜK FALINIZ
HAVA DURUMU
Anket
Aşk mı, Para mı?
Aşk
Para
>